Ale ty jsi to nepochopil! XD venku byl pařák!
Printable View
Ale ty jsi to nepochopil! XD venku byl pařák!
Pouzite skype omg :-D a ja som uz doma
Žadám o :lock: tohoto tématu 1.8.7 už jede.
uz jde od vcera a uz mam ban :-D
Ano, verze 1.8.7 jede a dolaďuje se na minecraft.project-nemesis.cz
Zamykám :) :lock: