Původně odeslal
Xxander
ano mas pravdu. niesom aktivny PvPckar(vlastne niesom aktivny uz vobec), pretoze som pochopil ze na tomto serveri nema zmysel hrat...tocit sa stale okolo toho isteho par rokov..ani to RS nepomohlo pretoze aj ked to otvorili vtom case sme uz ako guilda progressovali 10many na nemenovanom Ľad serveri (10m tam=25hc na AN), tak uz nebola ani chut lognut sa na tu AN a zaprogressovat si RSko..ale aby som neodbocil od toho co som chcel...hram resto shammyho a ano davaju ma DBW+ SHM warrovia ale to nie je dovod na to aby som na forku plakal aby sa obmedzil ilvl do aren pretoze sa to ani neda a aj keby bolo napisane ze SHM je do areny zakazana a ty si urobis screen ako ta rozj*bal nejaky noname s SHM a hodis to na forko a budes ziadat ban za taku pi*ovinu ?..rly?...vsetko sa da ked sa chce, nie je to nezabitelne a ak ti to nejde tak sa zahraj na poriadneho AN playa a dodguj ho :lols: