Jinak u Profesora na 25hc není problém s "větším" dmg, mám ten pocit, že tam je hodnota správná, ovšem na 10hc je opravdu dmg 2-3 násobný, což je velký problém. Ale taky to lze dát...
Princové se dají v pohodě dát natáhnutí i 3 :) Na kinetic bomby funguje jakýkoliv stun, slow atp efekt, takže no problem :)

