Ta možnost wipe taky není k zahození, ale pod podmínkou, že se instance a arena sezony budou pouštět postupně. Naxx -> Uld -> ToC -> ICC -> RS. (možnost Realm Firstů, atd.) A mělo by to výhodu i v času pro developery. Tzn. nahodím Naxx a mám čas plně pracovat na Uldu -> Nahodim Ulduar a pustim se do ToCka. atd. atd. :usmev2:

