Původně odeslal
Felrage
Tiež som proti vypnutiu Soty pretože sa funkčnosťou nejak moc nelíši od ostatných BG, sme na freečku , nemôžu tu tie BGčka fungovať tak ako by sme chceli takže hráči si tak trocha zvykli už za ten čas na to , že dostanú 25k od huntra, alebo že nejde kliknúť na relic (skoro to isté ako v AV, keď sa neotvorí brána) a bolo by to nefér voči tým , čo nestihli ešte spraviť niektoré achivy. A k tomu crossfaction BG, nemyslím že to zlepší logovanie BG ( predsa len to loguje do 1 min) ale aspoň to bude vyrovnané pretože si v poslednej dobe všímam že horda vyhráva v priemere tak 70% Bg.