-
Pre info
Čo sa týka bomb, na teste som ich testoval aj z kamošom, padali ako mali ( 2 týždne späť , po troche tréninu nás ani jedna netrafila) oni sa spawnuju nad hráčmi a sem tam sa spawne aj nejaká náhodne ale dá sa to obísť, paragonu to na videu vyšlo , ale keby že si pozreš viac videí, nie vždy stačí behať dookola
-> čo sa týka valkýr, stun od paladina má ísť iba ten čo je na single target (och nenapadá ma jeho názov, ten čo je na 3s a dá sa dať aj v PVP) , okrem toho má ísť hocijaký slow, ktorý ma valkyry spomaliť maximálne na 50% ich pôvodnej movement speed, u nás valkyry spomalujú iba AoE slowy (Desecration , frost trap) , avšak normálne slowy nemajú efekt + valkyry letia o troška rýchlejšie než majú. Od preposledného updatu sa tiež akosi podrbal Deadly Boss Mods a ľudom ukazuje, že majú dotky (Mutated Infection u Rota, Shadow Swarms u BQ ci Nectortic Plague u LK) aj keď ich nemajú + necrotic plague myslím nepreskočí na najbižší target keď jej target chcípne (dosť problém), dalej Shadow Trapa odstreluje nie iba človeka čo do nej stupí, ale aj ľudí blizko k nemu a ešte sú tam nejaké veci
(/u LK som posledný týžden nebol, až všetky bugy č oaj vy píšete uvidím na vlastné oči , editnem bugreport.)
-
behem zitra se pokusim udelat valkyry..i kdyz ted spise finisuju mmapy (jo ape se ani nezmini thankem kdo delal na vyvoji :D )
-
2 týdny z5 možná ty bomby fungovaly. U nás to dopadlo tak že Teranas nás poučil, že musíme uniknout jinak zůstaneme uvnitř bla bla, raid se objevil v frostmourne room a ihned začlo padat ohromné množstvá bomb, který za cca 3s wiply celej raid. Pokud sem dobře pochopil TankSpot, tak ty bomby mají bejt něco na styl unstabble ooze explosion u Rota. Ta bomba dopadne tam, kde si stál v okamžiku kdy začne padat. Jenže když ta bomba spadne téměř instantně, nemáš ani čas někam uskočit. Možná by se na to dalo najít nějakej fígl nebo to nacvičit, ale protože Tirion neressuje a musí se dobíhat tak každý wipe+rebuff chvíli trvá, event se spouští taky nějakej čas a než se dostaneš do poslední fáze(tuna věcí se může posr*t) máš to minimálně 10minut. Ale stojim si za tim, že rozhodně nefungují tak, jak mají.
-
nj tomu tirionovi by ste mohli dať tú trochu many na ressovanie :lols: spolu so vztýčeným prstom, že keď nebude ressovať, tak bude zle :D a shadow trapiek je vždy o jednu viac na tej zemi ako by malo byť
-
U profesora na 10 HC je spatne nastavenej buf elitky , za prve dava o polovinu vice DMG jak ma a za druhe je nastakovanej 2x coz znamena ze v konecnym dusledku lidi dostavaji jen od elitky 3x vetsi DMG
http://img714.imageshack.us/img714/1...3011153213.jpg
-
To isté aj na 25HC dáva to o trochu väčší dmg a nikde som nenašiel či to tá critovať, lebo tu to občas critne aj za 7k :)
http://img192.imageshack.us/img192/1...0512205604.jpg
-
ze critne to je podle me jen ojedinelej problem , na 25 hc to jinak ale funguje podle me dobre na screenu je to docela hezky videt ze rozpeni DMG zhruba odpovida... narozdil od 10 HC kde je o nekolikanasobek
-
Mohlo by se něco udělat s Princema na HC úrovních. Špatný spawn Dark Nucleusů, nemožnost ovlivnit padání Kinetic bomby, špatné stackovaní Shadow Prison při Vortexech.
Co vím, tak GM týmem bylo řečeno, že za natážení pouze dvou bossů (Taldaram + Valanaar) se nebanuje. Problém je v tom, že pokuď toto takto někdo natáhne, musí dojít pouze na jeden switch na Kelesetha, při druhém se všichni tři bossové bugnou. Při opětovném pokusu o pull je nelze pullnout, "Jsou zároveň živí a zároveň mrtví, nevím co s tím" jak řekl jeden člen GM týmu...
-
my to dávame normálne s natiahnutými tromi princami, bez bugovania kelesetha do textury, bol chvíľu problém so spawnom nucleusov, ale neviem no... nám stačí aj toľko, koľko sa spawnuje teraz :lols: tie kinetic bomby by tiež nebolo odveci spraviť... ešte mam jednu vec... sindragosa v druhej faze má tendenciu často hodiť niekomu frost novu a v čase keď má dotyčného zamraziť, tak hodí icy grip a tým pádom zamrazí celý raid to časovanie by som spravil asi trošku ináč
pri LK by sa už mohlo opraviť tirionove ressovanie, shadow trapiek je tam vždy veľa
-
Zdravím,
píšu sem a vytvořím i topic, jelikož je to závažná věc, dnes jsme byli ICC, klasika probíhačka pro KSko 25N ... ale když jsme se portnuli k LK, objevili jsme se ve vzduchu, videli jsme jeden ze sloupu a cely raid byl "moving" takze nemohl nikdo HS ani nic, ani reset instance nepomohl. dokládám i screen.
http://nemesisup.cz/files/public/wow...412_221413.jpg
Doufám v brzké vyřešení. Flynicist