Toto jednou myslim delalo neupdatovane TS ale nejsem si jisty jestli si to nepletu s necim
Printable View
Toto jednou myslim delalo neupdatovane TS ale nejsem si jisty jestli si to nepletu s necim
Na PTR opravené.
Gunship Battle
na domácí lodi je divná podlaha, nelze na ní castit Death and Decay => netankovatelné pro DK, prosím o opravu.
nemělo by být těžké neboť na opoziční lodi podlaha funguje normálně.
Je to tam divné. Mne na domácej lodi nejde hunt plošák - volley čo zas neni taká katastrofa, len na 10 manoch to trochu chýba keď mám spawny s tankom dávať sama.
díky, kdy to bude fungovat na normalnim serveru?
Já teda nevím, ale dnes jsem byl 2x ICC, 2x jsem tankoval na naší lodi, 2x za DK, 2x mi DaD fungovalo bez problémů... :)