-
GUNSHIP BATTLE
Delá - nemali by mať Global Cooldown (viz. priložené video, síce sú to Pandy alebo Cata, ale pokiaľ viem tak v ICC nič nemenili) tým pádom menej dmg a musíš meniť taktiku, ktorá je skoro nedateľna pre slabších ľudí.
http://www.youtube.com/watch?v=v9upsc83rYI
-
Defile cast LK jde vanishnout (což je OK), má si ale pak vybrat nový target a začít castit defile znovu na někoho jiného
-
Když jsem byla dneska icc 25hc, hitbox u Marrowgara byl natolik malý, že jsem crusader strike (melee range) mohla použít až když jsem stála přímo uprostřed pod bossem. Tam jsou mimo jiné téměř stále plameny. Dřívě měl hit box větší, nevím jestli jste si s tím nedávno hráli. Každopádně to neodpovídá, cituji z wowwiki, "Lord Marrowgar has a gigantic hit box". Prosím o opravení, pro meleečka to je obrovské znevýhodnění.
-
Zajimalo by me jestli se nak resit ty BONE SPIKY u marrowgara protože jit 25 HC icc v 15 (10 lidi jsou pod texturou ve spikach) je docela funny na to ze tu to icc je 3 roky
btw nejde to uz 3 mesice takze by se s tim mělo zacit něco delat :lols:
-
-
Mohli by jste už něco udělat se Spiritama ve FM? Nemůže se to vyřešit třeba nějaký stunem co by dostali když LK začne castit Harvest Souls, nebo něčím podobným?
-
Prof na HC pořád háže obě oozy na jednoho člověka. Rovněž by bylo dobrý opravit běhající spiky u lorda, když mám huntera a někdo hned vedle mě dostane spike tak do toho střelím max 1-2 rány než to ke mně doběhne a mně zbývá mlátit ho polearmou. Ještě lepší to je když hráče ve spiku někdo protáhne ohněma...
-
v utery na modu 25n a vcera po resetu na modu 25hc byli bugnuti princove. Raid jsme sli naprosto standartne jako uz nekolik let, nejdriv plague quater, po profovi dosli k blood quateru, vybili elity, ale v obou pripadech lezeli princove mrtvi na zemi, svitil nad nimi ten cerveny sloupec svetla, a sli normalne targetnout, ale neslo na ne nijak zautocit. A v obou pripadech muselo prijit gm a rucne vsechny tri zabit. (nejspis, nevim presne co udelal)
A jelikoz se nam to stalo uplne stejne uz druhy den po sobe na dve rozdilne obtiznosti usuzuji ze to je nejaky bug.
-
Půlnočním restartem byl tento bug opraven. Nějak se umřel script s event BQ, která Prince spouští a tudíž tam vůbec nebyla a nemělo je co spustit. Teď už by to mělo být v pořádku.
-
Zdravím,
včera na icc25HC se opakovaně stávalo, že při encounteru Sindry dostával celý raid freezy wowka. Někdo na 15 sekund, někdo na 3 minuty a někomu pomohl až restart PC, protože nešlo okno vůbec zavřít. Já jsem při freezu zavřel okno Alt+F4 a když jsem se chtěl následně oživit, freezlo se mi to v ghostovi na půli cesty mezi hřbitovem a portálem do instance...