Zdravim, chtel bych se zeptat zda by neslo opravit u Lich kinga 10 i 25 heroic portovani petu pro vsechny pet-classy do frostmourne roomky a zpet? Je to celkem otravny po kazdym vyportovani z frostmourny summonit pety pokud si ho nevyvolam tak ztrata dps ... koukal jsem na nekolik starych videi a zde postnu jedno video z nejakyho offi raidu a tam to normalne fungovalo pritom zde na anatheme v takovym ruby sanctumu to pety mezi obema fazemi portuje

