fuj takovej skaredej zelenej zlobr -_-
Printable View
Ale portal jockey stale nejde
dovolim si tvrdit ze portal jockey neni az taky problem... PROBLEM je ze ked dojdes ku valine (normalne spustis event zabijes elity a sestru svalnatu, otvoria sa ti dvere) tak nesu pred nou tie elity! vyhealujes ju na full a nic... :evil:
:censored: co mna osobne jebe je ze napises gm ci ti moze pomoct tak ti odpise jednoducho nie !!!:nasrany:
hlavne ze naskakacke ich je ako nasr@!?§ ale respawnut elity alebo znovu spustit event to uz nie
dislike thanks (ved ty vies kto :ehm: )
Nathaniel, nepiš když nevíš ... Risen Archmagy musí spawnout Faelon nebo Necro přes DB... Jelikož jakýkoliv spawn v instaci na 99% shodí server + dojebeš to tak či tak, jelikož jak se to pak bude opravovat, zas budou na event navázané jiné elity.
Na druhou stranu když Vás pustíme dál, Sindragosa Vas bude portovat na začátek instance...
Takže nejprve si o tom něco zjisti, než začneš osočovat GMt, že hlídají na skákačce, když v tom ICC s tou Vali nic nezmůžeme... Není to tak lehké, jak se na první pohled zdá.
EE kamo ten portal jockey je problem neni problem natocit video kde poberem vsechny portaly a nic achiev neda
tak, že do každýho portálu co se spawne vlezeš ty, nebo do každýho jednoho vleze někdo (tak, aby nebyl žádnej nevyužitej portál) ?
"This is not a 'personal' achievement.
Your whole raid has to take all spawning portals - so every time the portals spawn all of them have to be 'closed' by someone."
k sindře, jednou, po bugnutí valiny, se nás tam pár nadrzo proportovalo přes MS, sindra šla normálně pullnout aniž by nás portovala na začátek (ale nešli jsme ji, většina měla obavy že by mohla dostat ban. pokud by za to opravdu hrozil ban, bylo by v tom případě zvláštní že na něj by si gm čas našlo, ale na vyřešení valiny už ne (afaik healnutí příkazem od gm ji dokončí i přes ochranu proti healování bez startu eventu))
divne je že ve čtvrtek nám gm normalně valinu nahodilo :) spawnul nam ty elitky a všechno bylo v cajku takže mi tu netvrďte že to nejde :D
pak nastava otazka: Proc jeste spawnuty nejsou? Nerikejte ze Faelon, ani nikdo jinej kdo ma do DB pristup nemel kolik? 3 minuty? nato aby tam ty tri radky napsal.
Uprimne AN je pomerne velky server s prumerem rekneme 1k hracu online, tak bych tak trosku cekal ze na opravu veci diky ktere pulka raidu nemuze dokoncit dung se nebude muset cekat na jednoho cloveka ktery ma dovolenou. PS: Dislike je samozrejme dole.
Naucte se delat poradny reporty, pak tady muzete dal kafrat o tom, jak je ten a ten neschopnej...