Mam taky zly pocit ze toho infa sa ale tak lahko nedockame. No offense :lols:
Printable View
AN upadá a dle mého ji nezachrání nic, spojení frakci? Jak je to prosím myšleno ? To by ztratilo význam už úplně.. Jde taky o GM, ve hře je vídám málo, pokud má někdo dělat GM, má mít i kapku čas (jistě, i vy máte real životy, práci apod)..,ale pokud má server fičet a lákat hráče, musí se něco dít.
Migrace OK, ale kolik lidí šlo k alianci ?
Omlouvám se GM (nemyslím to nějak zle), ale v zájmu udržení AN na živu by mělo mít i GM zájem o hráče(eventy atd..).. Každý hráč chce být na funkčním serveru, který funguje jak má (nejsme na offi, takže občas se chybička vloudí), jenže tady u AN je to velmi často, pády serveru, bugy.. opětovně nefunkční WG (po migraci k alianci mi pomohlo opět jen ALT+F4) je toho moc.. lidi chodí tam, kde to žije a kde se něco děje. Jak jsem na AN začínala, bylo o zábavu postaráno.. eventy, Bgčka, RDF apod.. nečekalo se nikdy tak dlouho jako dnes.
teď mě ukamenujte za názor :lol:
doporucil by som vam nieco urobit s tymi WoW Errormi..... lebo vam odide aj to malo co tu este je .... ;) nikoho to nebavi ked to da WoW error kazdych 10min 2dni posebe...
Už čekám akorát na spojení frakcí. K alianci není důvod logovat, neděje se tam absolutně NIC.
Nechápu, proč vám vlastně to spojení frakcí tak strašně vadí. Teda, alespoň já předpokládám, že by se jednalo pouze o možnost invovat se vzájemně do party a guild.
Ale když už k tomuhle kroku přistoupit, taky by se hodilo ho nějak domyslet. Například, že pokud bude více jak 50% hráčů v partě Hordy, bude celá parta unfriendly vůdči Alianci a naopak, aby byl zachován balanc. Lidé se následně budou rozhodovat spíš o tom, za jakou RASU hrají rádi a nebude je tlačit omezení frakce - to samotné už je určitě povzbuzující fakt. A možná by i časem mohlo dojít ke stabilizaci původních frakcí.
Když už se do něčeho pustit, tak to domyslet, ať to za něco stojí a má to úroveň. Třeba to zase naláká nějaké hráče zpět a motivuje je to zůstat, díky lepší dostupnosti k přátelům, rozuteklým všude možně. A usnadní to práci GMkám a GMteamu obecně, z hlediska dohledu na obě strany barikády. Ale třeba taky ne. Osobně si myslím, že zde už moc možností nezbývá, tak to prosímvás neprospěte.
Možno si niektorí ešte pamätajú na situáciu na EQ z pred pár rokov. Vyzeralo to tak isto ako to dnes vyzerá na AN. Ako býva trendom, tiež tam bolo 2x toľko hordy ako ali. Populácia sa dlho držala na cca 300 v špičke, kým nezačala klesať tak, že za mesiac bol v špičke online len Dkfifi s jeho altami. Logujem na AN raz do mesiaca pozreť a vždy jak lognem na ali, mám pocit že im tam zrušili chanel world. Vravím to preto, aby ste vedeli že spojenie frakcií je fakt jediné riešenie. Bez súťaže medzi guildami a world raidami pre nové 85 ky, ktoré neinvne žiadna guilda sa server dlho neudrží.
Pri prípadnom spojení by sa malo zamerať na PVE (kdežto PVP je v cajku vďaka crossfaction). Neviem pokiaľ siahajú schopnosti deva, ale tým, že by sa umožnilo invovať do grupy hordu spolu s ali a keby boli friendly len v instancii (pre zachovanie world PVP, nájazdov na kingov...), by sa vyriešil asi najzávažnejší problém na serveri. Samozrejme zrušiť stackovanie BL/Hera atď.
kedy už pochopíte že to lepšie nebude ? :D človek si napíše po 3/4 roku o UB a človek ktorý nepatrí do GMT stále rozhoduje o tom lebo on dal ban...určite je na všetkých rovnaký meter ako sa tu niekedy stýmto vystatovalo nemenované GM :D..mali by ste to tu zabaliť
Wow errory už riešim, taktiež, spojenie frakcíí je celkom dosť veľká zmena podľa mňa ale možno by to pomohlo celkom dosť.
tak tie frakcie urobte kym tu je aspon par ludi... lebo to vase rozhodovanie a premyslanie trva vzdy dlho a konate ked je uz neskoro a dopadne to ako vzdy(nahovno). ;) :usmev2:
Spojení frakcí je divný (vlastně to odporuje základu Wowka, Aliance vs. Horda), ale svym způsobem zajímavý a jsem zvědavej jak to bude vypadat (vlastně nevim jestli to chci vidět). Pokud se to povede, tak třeba kvůli Anathemě i knížky přepíšou. :usmev2: :usmev2:
Práve v knižkách to máš v jednom kuse že tam tie rasy furt spolu niečo riešia aj keď v hre sa môžu maximálne zabíjať :D Mňa skôr zaujíma, jak to bude vyzerať. Či to bude platiť len v grupách a v bg, alebo úplne všade. Či si frakcie budú rozumieť, môcť písať, atd...
Všechny tyhle záležitost právě řešíme ... Základní idea je taková, že by měl být stále rozdělen world jako lokace, ale měly by fungovat společné instance, party atp. Pravděpodobně by se jednalo i o spojené channely. Ještě nevím jak to bude, ale pracuje se na tom a něco určitě bude.
nespajajte frakcie ulna hlupost vsetci dobre vieme, radsej povolete GH ,a nastavajte kopu veci atd,,, vybavit zadarmo prechod na anathemu a pod.. nie na twin ,,, to som este nezral povolit prechod na iny server...
ako chces zakazat prechod na twin? :D vsak tam ludia chodia expit odznova radsej..ty co si 600x migroval si proti spojeniu a ani nevies ako to ma vypadat vo finalnej verzii, bohuzial je to jedina moznost, ale to ty nepochopis..uz ako clovek co kvoli katastrofalnej urovni na ali migroval k horde by si to chapat mohol
ani ziadne GH uz tomu nepomozu na ohratom wotlku, o tom sa dalo bavit pri 600online este minuly rok
to je mi uz jedno za ktoru frakciu hram ,ale nepaci sa mi ked su spojene chanely to poznam uz..potom sa neda organizovat zajazd na OG ,alebo SW s worldom :D
Trošku nechápu, o čem mluvíš. Přechod na jiný server NEJDE zakázat, když se to dělá způsobem, že se Ti někdo od nich logne na ACC, přes něco nějak okopíruje char, přenese se a na původním se v 99% případů smaže.
O spojení frakcí bude dnes večer nebo v noci vystavena zde an foru anketa, kde si sami hráči rozhodnout, jestli o to mají zájem nebo ne.
aky hrači?? :( a s ktorej hlavy vyšlo to o čom budu rozhodovat?? prečo neprideš sem tam online trošku pokecat, aspon sa ukazat nejak hračov pobavit,,, alebo niekoho na to urči.. treba by mohlo zlacniet vip,,,, navrhujem dat 3 guildhousy pre každu frakciu kde guilda niečo dosiahne...treba ich nejak nalakat čo maju ine servery že tam tý ludia idu nechapem.. .. a to kopirovanie nejde nejak zastavit,??
Myslíš si, že kdyby to kopírování šlo zastavit, tak to už dávno neuděláme? Je to to samé, co děláme, neudělají s tím nic ani oni, ani my.
Zlevnění VIP je otázka pro Jinda.
O tom, že bude anketa jsem rozhodl já po tom, co jsme v týmu schválili možnost spojení frakcí, jestli o to bude mezi hráči zájem.
Beru Tvůj návrh na vědomí, ale na 99% se neuskuteční, jelikož v minulých dnech jsme dokončili systém GH, jsou na "papíře" questy, které se musí udělat a pak to spustíme.
Co mají ostatní servery, kam lidi odcházejí? Převážně Cataclysm.
Muj názor na spojení frakcí je negativní, sice je pravda že aliance je málo, ale zřejmě si tady nikdo neuvědomuje jaký to je zásah do hry.
Nejenom že to je uplná FUN změna, ale jsou tam tak velké strasti že to ingame spousty věcí spíše posere.
Pokud by byla anketa tak jedině s minimální účastí 80 % aktivních hráču a muselo by se to udělat např commandem ingame aby to mělo nějaký význam a hlasování bylo unikátní.
Osobně bych Alianci nějak zvýhodnil, ale zatím nemám představu jak.
mali ste to predat twinu ked ste mali
3HG pro frakci? Jak dlouho že jsi nebyl online? U aliance zbyla jedna jediná aktivní guilda, akorát už jen SWK, který choděj akorát možná tak ICC 25 normal?
Jind:
Zásah do hry? Společné guildy a party zas tak velký nejsou. A nebo to možná velký zásah je. Ale není to právě přesně to, co server potřebuje? NĚCO změnit? No offense, ale myslím, že času na přemýšlení už teda moc není. Ono totiž nic jinýho nenapadá nikoho, jinak by tady ten návrh na těch 19ti stránkách už napsanej byl a možná by bejval byl i realizovanej. Zkus si přijít do hry, lognout k Alianci jako obyčenej hráč mezi 16-21 hodinou, kdy má být největší herní špička, a cokoliv si zajít. Zkus to vydržet pár dnů, týden. Jestli ti trpělivost vydrží i potom, tak bravo, tleskám. Na serveru je prostě NUDA a to je největší zabiják celýho projektu.
Obecně:
S ingame hlasováním souhlasím, i když ale ani to nebude nikdy objektivní. Ale současně musíte brát v potaz, že hlasovat můžou všichni, jak Aliance, tak Horda. Do hlasování se můžou zapojit i hráči, kteří tu dávno nehrají s cílem Anathemě akorát ještě víc ublížit. Také si myslím, že by se výsledky hlasování, pokud nějaké bude, měly rozdělit podle frakce. Horda (zatím) podporu toho, co zbylo u aliance, nepotřebuje, ale alíci si bez tohohle záblesku "naděje" už prostě nezahrají.
no kde je ta anketa ?? kazdym dnom tu je menej a menej ludi a idu na hviezdy a neni to po jednom ale idu tam po skupinkach a nehovorim to len tak uz aj guildy odisli na ine servere a hovorim aj o jednej G co tvorila populaciu na Aliancii(a nehovorim o niakych co skladavali 10n icka ).... aby ste zachranili aspon tych 300 ludi co tu je ked ste prespali dobu ... aj ked vieme ze AN ma tak buducnost max do leta.. po lete tu nik nebude(ziadna kritika ale pravda.. ) a Pandy o tych ani slichu to ani radcej spominat nebudem to uz je dalsia fraska :D :lol1: :toaleta:
Jind: Na jednu stranu tě chápu, ale podívej se jak to tu vypadá teď a polož si otázku, opravdu chceš ukončit projekt jelikož AN tvoří největší část populace na tomto projektu.
wutlol531: Anketa k čemu? Stejně spojení frakcí k ničemu nebude. Zažil jsem to už jednou, hráči to taky strašně chtěli vzhledem k populaci na serveru a co se stalo po spojení? 90% z nich odešlo jinam.
Co se týká MoP jak vidím z fora zmizelo vlákno na toto téma, tak předpokládám, že jste toto úplně pohřbili a teď už čekáte na konec serveru, nebo se snad mýlím? :D Jelikož pandy slibujete už skoro druhým rokem tak asi opravdu zůstalo jen u slibů. Otázka jak zvednout populaci nebo si udržet hráče? Odpověď je jednoduchá na WoTlku nijak, navíc proč by někdo chtěl ještě hrát už nejméně 5 nebo 6 rokem ICC a RS a TOC atd furt dokola. Jistě některé guildy se ani po těch 5 letech nedostali přes prvního bosse na HC v ICC 25 (SWK a možná další), ale drtivou většinu serveru už nebaví hrát dokola 5 let to samé a wipe už vám nepomůže. Co by "možná pomohlo" je nový datadisk a to co nejdřív, ale jak to tu znám tak to je jen mlhavá představa.
Mám otázku,
Pokud víte, že AN upadá, proč se nespojit s jiným servrem, co je na tom podobně ? Třeba Posterus, ten je na tom taky dost bídně..
Nevím, proč tento krok neuděláte..Pomohlo by to oběma servrům a dal by se i u aliance složit raid.. Ale musíte jednat, už včera bylo pozdě..
Stale sa tu dokolecka pise o tom ako zvysit pocet ludi online, ale este ani jedno riesienie ktore tu bolo spomenute nebolo realizovane. To ze sa robia opravy je fajn a super, ale neporiesi to populaciu.
Jind: ak sa nemylim, tak pri registracii ACC musi clovek zadat email, ktory sa nasledne autorizuje nie? Preto opravy a novinky nerozosielate aj emailom ? Aj tak su raz za mesiac a jeden email nikoho nezabije a ty co na projekt zabudli osviezi pamat a mozno len zo zvedavosti pojdu pozriet ze co to za opravy sa spravili a ako funguju. Ale ak neurobite ani toto a vlastne ani nic, tak vlastne nema uz asi ani zmysel sem pisat volake svoje postrehy, napady atd ...
Namiesto spojenia frakcii zacnite robit osvetu, bude to mat urcite lepsi efekt ako spajanie frakcii. Za prve to nove ludi neprinesie a za druhe zbytocna praca pre DEV ktory by mohol opravit nieco uplne ine dolezitejsie.
Wutlol531 : a co si tym chcel ako povedat ? Ze je lepsie sediet zo zalozenymi rukami a cakat na uplny koniec ? Urcite to ma viac zmyslu ako spajanie frakcii. Pochybujem ze ludi udrzi co raz viac a viac FUN server. Tych je plna prdel cely net. Blizz dava hodnotu hry a nie FUN. Kto si uz len bude vazit FUN postavu? Ale ak clovek na nej tvrdo maka a zbiera EQ tak je na tu postavu "hrdy". Povedat ze je to zly napad a neskusit je podla mna detinske. Tym ze to skusia nic nepokazia. Prave naopak, cely server moze len ziskat. A ako pises ze sa len zasmeju, mozno ano a mozno ze len zo zvedavosti lognu a skusia opravy. Co je lepsie ? Aby sa zasmiali a mozno aj vyskusali, alebo zili mozno uz len v tom ze anathema uz daaaaaaavno neexistuje ?
Preco kazdy vzdy napise ze co nejde ? Co tak napisat nieco pozitivneho alebo to co ide? Ale to je u SK/CZ klasika ze sme odbornici na zle veci a vieme vzdy co je zle hned pomenovat, ale aby sme niekoho pochvalilu za snahu ci usilie to nie.
Jind: Prosim zacni uz volaku popagaciu serveru, lebo naozaj to skonci OFF serverom. Ked skusis povies hold nevyslo, ked neskusis bude koniec na 100%.
Neni už nic co by lidi na An přivedlo a co tak sleduju vyjadření Gm ani nebudesmířil bych se stim že to tu bude vic a vic upadat a lide budou odcházet na konkurenční server.
Kajabart, ak by si skončila s wow alebo prešla na iný server, kde by si mala rozbehnuté chary, vrátila by si sa na základe jedného emailu s nejakým changelogom späť na AN? Nemám na mysli prísť sa len zo srandy pozrieť, to nič nerieši. A navyše väčšine ľudí maily z PN chodia rovno do spamu :lols: .
Čo sa týka fun prvkov, z PN sa stal fun project, odkedy sa zaviedli unbany za NC a rare mounti za NC to zaklincovali úplne. Nemá teraz zmysel riadiť sa podľa blizzu na to je už pár rokov neskoro.
Ďalej nechápem, čo myslíš tou propagáciou. Najlepšou reklamou pre server sú jeho ľudia. Nezačneš predsa hrať na serveri kvôli nejakej reklame na nete. Ak niekto chce začať niekde hrať, v prvom rade sa spýta kamarátov, ktorý server im odporučia. Potom si určite pred vytvorením acc pozrie stav servera a ak uvidí večer o 6 online 100 ali a 250 hordy, tak rýchle skončil.
Nejhorší je, že toto je téma, kde se řeší docela závažná věc, ale diskutují tu jen hráči a exhraci, skoro bez účasti GM což je to nejsmutnější...
No tak třeba je mrtvý, ale je lepší nějaký návrhy co padly promyslet zkusit, než vše ignorovat a mít jen negativní pohled na všechno...lepší pak fórum zamknout když bylo těch 19 stránek zbytečných...
ten pocit ked clovek stale nevie pochopit ze uz je koniec :D na serveri kde je v spicke 90ludi u ali a 130 u hordy nezachranis... si novacik das do google... cz/sk wow wotlk serveri skoci ti tam Posterus kde je 120ludi,AN200 a teraz mi povies ze zacnes na takom serveri.. jasne :D proste jak spomenes staremu hracovi ze AN/PN ako celok tak vie aka bije ... neze by som len robil kritiku ale je to tak proste neze wotlk upada... napr na moltene je na wotlku 2k ludi....a preco ? ... proste wotlk neupada ako celok len AN koli jej minulosti a stary hraci si pametaju co sa dialo tak zanevreli a nezaujimaju ich novinky po ere 2k ludi na an ked uz tu je 250 v spicke ... tiez nehram aktivne ale logujem tu vecer na BG bo tak ked je nuda... ale treba si priznat... po prazdninach PN skoncil pokial neprekvapia Pandy.. puste sa domna teraz ale je to tak AN konci nemaju s nou ludia dobre skusenosti.
Wutle. Na CZ/SK je možná WotLK mrtvý, ale v zahraničí ne :) Toto jsem tu už jednou psal, že WotLK celkově mrtvý není, náhodou je to nejhranější datadisk a nejoblibenější. No, zas ve špičce tak málo hráčů není, ale je to + - tak. Viděl jsem teď nedávno 400+. Ale i tak, lidi chcou určitě zkusit něco nového a ti co chcou u WotLKu zůstat, odejdou nebo skončí nadobro. :)
Wutlol ma bohuzel pravdu pravdu, AN konci a nepomuze ani svecena voda... Vsechyn novinky/opravy/pridavky co prisli, bohuzel prisli moc pozde, tyhle veci tady uz meli byt davno. Bohuzel se tak nestalo, protoze nikdo nic nedelal dokud to tu nezaclo upadat :cry: Dohrajte tu tech par poslednich mesicu a najdete si neco jineho nebo jiny server. Na vsechno ostatni uz je proste POZDE.
Je pravda že věci jako arena spec., 3v3 solo (ktery je ted k hovnu s těma 300 lidma), cros BG RDF, BG season nebo ten tower def., měli být už 2 roky zpět minimálně...a to už jen tak nedožene ani bůh ani ďábel...podle mě jediná možnost spojení s jiným servrem nebo i více serverů...
Není s kým se spojit, nikdo se spojit nechce. Všichni by byli nejraději, kdyby se šlo buď k nim nebo nic. A můžeš nabízet cokoliv :)
To spojení není špatný nápad, ale chtělo by to spojení buď s více serverama nebo s jedním většín. :)
Spíš by lidi chtěli nový datadisk... :)
Aha... Tak to asi možné nebude no :-/
Kdyby se šlo k ním, neuškodilo by to a pomohlo ;) takhle jde AN do sr(píp) a všichni přijdou o postavy na kterých dřeli.. Co takhle ustoupit, myslím, že by Vám hráči, co tu ještě zbyli děkovali, že nepřijdou o postavy, na kterých si nechali záležet, dřeli na nich apod..
S takovým postojem k věci dávám AN čas do léta, pak tu bude ve špičce online s těží 20 hráčů ..