A taky se stava zue oozy targetujou pety , coz znamena ze se oza bugne a nefunguje vubec
Printable View
A taky se stava zue oozy targetujou pety , coz znamena ze se oza bugne a nefunguje vubec
Lord Marrowgar má strašně malej hitbox melee dps musí až pod bosse jeho hitbox by měl bejt velkej jako ten červenej kruh pod ním a tím pádem jeho plameny vychází z pod bosse přitom by měly vycházet až z po za hitboxu což je ten červenej kruh... tady je video jak by to mělo jít: http://www.youtube.com/watch?v=zFTceGrZIVk
momentálně jsme 25ku a i zde dávají 2x dmg rychle po sobě
Po dalsim padu zkuste nerubar event pred sindragosou a hlaste problemy:)
krasne luxusni event...
kdybys delal neco normalniho a ne takove sracky.
projdeme event a stejne nas sindra portne do lights hammer
velke CG
Jn cumim,prijdeme pred sindru na 10n a portne nas to na zacatek aniz by to otevrelo port.A porad dokola,kdykoliv kdyz se pullne!Spustime event,projdeme event a stejne port.
Coz znamena ze se neda jit ani na LK.
Misto aby jsi opravil oozy u profa na HC (opravit tak ze nebudou zabijet cely raid,tzn do toho stavu nez jsi to v predposlednim updatu bobugoval) nebo nejdeboze ty kostky u Sindry tak misto toho jednim eventem poseres dva bosse,pricemz toho jednoho se ten event ani zdaleka netyka.
Jinak mimochodem nedavno se ti povedlo opravit bugnuty combat po Valine,tenhle event zase buguje combat.Takze prosim zkus prestat podkopavat svoji vlastni praci.
Dej tu sracku pryc prosim a priste netestuj nefungujici hovna na live serveru ve spicce diky!
vite co "pratele"? naserte si... clovek udela neco navic aby jenom neoddelaval veci a tohohle se docka? opravdu nakaslat zvysoka, hledejte si nekoho jineho kdo bude delat detaily du dat ingame restart
kolik z vas tu nahlasilo ze oozy se buguji vic po poslendim updatu? kolik z vas napsalo co je na tom posrane? co by bylo dobre udelat normlani formou? NIKDO
ale jakmile jedna vec trochu nejde a NENI TO opravene hned behem peti minut(i kdyz na tom delam) tak hned psat takovyhle debilni radoby "nasrany" posty?
mozna prave poroto jsem psal at hlasite problemy abych je vyresil co nejdrive ze? premyslej nez neco napises
uz me tenhle pristup zacina fakt srat
A cos čekal? A udržuj trošičku profesionální přístup a nenechávej se tak ovládat emocemi..
nahozena oprava problemu ze i po ukonceni eventu sindragosa portovala
edit:tak az za chvili
tiež ste dobrí kreténi..... odkedy je faelon admin, tak sa stav anathemy zlepšil o 200%... keby tu bol snajl, tak dodnes LK na HC mode ani nie je schopny vycastit shadow trapu.... ak boli problemy so serverom tak sa s tym robilo najskôr o dva týždne.... teraz som nevidel deň keď by bol nejaky problem a niečo by sa s tym nerobilo... pravidelne updaty, ktore sice niekedy majú svoje muchy, no furt sa s tym po reporte robí... ale nechapem prečo tu meliete fakt otrasne somariny a nemate ani najmenšej potuchy čo sa za funkčnymi vecami skrýva.... chcete mať všetko na 100% funkčné a presné, no ked sa dá nerubar event pred sindru tak meliete somariny, že načo.... vy vlastne ani neviete čo chcete.... vaši rodičia to musia s vami mať fakt ťažké.... síce ani nie... keď sa celý deň neviete odlepiť od tej vašimi slovami "zasranej nefunčknej anathemy", predstavujete sa verejnosti vašim herným nickom - tým pádom aj zabudli, že existujete ... tkýmto spôsobom prídeme o admina, ktorý sa o server fakt stará...
ty sa máš čo ozývať... ty - máš sekať dobrotu... dostal si unban na svoj 15874ty account na fore... ten, kto si má udržiavať nejaký odstup si práve ty... a napriek tomu tu vieš zabiť takúto výsostne do neba volajúcu hovadinu....
nepíšem to tu z dôvodu, že som "farebný", ale z dôvodu, že pre server robíte veľké hovno, dokážete len nadávať a neviete byť vďační napriek tomu, že nedokážete ani poriadne rozmýšľať čo tu tak pozerám - nie ešte byť schopní nejakej vlastnej opravy... hráte na serveri zadarmo... to, že si platíte vipko je len vaša vec a nie ste tým pádom oprávnení tu mlieť takéto somariny
Haters gonna be hated..
Čo sa týka LK 25 HC
Stále pretrvávajú tieto bugy:
Valkyry nemajú ísť koreňovať ( + need fdb, idú už aj normálne slow?)
Chýba Defile hneď po FM roome
Btw, možno už niektoré guildy to ICC nudí :D , mohol by sa troška zdvihnúť challenge tým, žeby sa sfunkčnilo NPC na začiatku , ktoré vypína ICC BUFF :D
zelené oozy na 10hc jsou stále buglé, stále dávají dmg 2x rychle za sebou :)
Zkuste na PTR zitra dopoledne jestli to ty oozy(zelene) porad delaj
/EDIT:
Zhrnutie Bugov LK 25 HC
LK
Keď sa evadne pri castení Quake, tak je LK evadnutý a okraj spadnutý (tzn. pri opetovnom pulle pri prvej transition fázi raid nemá kam ujsť.
Defile - Má ísť hneď po FM roome (cca 5 sekund po FM roome)
Val'kyry -
Vizuálne sa nechargujú na hráčov
Nmajú ísť korenovat a zmrazit frost novou (Stun ísť majú, to je správne)
DR funguje urcite
DR fungujú, keďže mám 100 stunov tak viem :)
No tie valkyri by sa mohli opravit, aby sa nedali korenovat alebo stunovat, nech je to zase trosku vacsi challenge :) a to odobratie buffu na zaciatku by bola tiez parada, a napr. dat dake male odmeny za FR LK 25 HC bez buffu
len to by sa valkyry nesmeli obcas vizualne bugnut
to už sa stáva veľmi málo a teraz som trochu googlil a tie valkyre by mali ísť targetnúť a ísť tauntnúť (niečo ako šampióni v ToC) a ten Sifón :joke: by mali dať na toho kto tauntne a potom znova zmeniť target
zkuste na PTR
1.kostky u sindry - jak druha tak treti faze
2.oozy u profa - jestli netargetuji totemy a pety, jestli netargetuji stejneho hrace, jestli nevybuchuji dvakrat(zelene)
3. imunity valkyr u LK
4. defile po FM roome(na heroicu,na normalu to je ok)
1.kostky u sindry - jak druha tak treti faze
kostky ve treti fazi fungujou
4. defile po FM roome(na heroicu,na normalu to je ok)
hazi zhruba 5 sekund po harvestu, pred defilem jeste vycasti spirity
3. imunity valkyr u LK
imunni na koreny od druida a vytalentovany earthbind od samana. frost novu jsem nezkousel
ALE nejdou ani zpomalovat - vyzkouseno na earthbind totemu a mind flayi. porad si utikali dal stejnou rychlosti
Lord Marrowgar má strašně malej hitbox melee dps musí až pod bosse jeho hitbox by měl bejt velkej jako ten červenej kruh pod ním a tím pádem jeho plameny vychází z pod bosse přitom by měly vycházet až z po za hitboxu což je ten červenej kruh... uz sem to sem daval ale zadna odpoved.....
icc10n - princové - kinetic bomba někdy (tak každá druhá) padá za texturou a nedá se do ní jít dmg
včera se nám u Princů 10 hc stalo, že nás to v průběhu boje portlo na začátek ICC - nevím jestli to dělá vždy , ale za zmínku to stojí
dnešní icc10hc:
Valithria Dreamwalker - po wipu při dalším pullu nebyli v portálu ŽÁDNÉ kuličky na sesbírání (Dream Clouds)
Blood Prince Council - opět Kinetic bomby za texturou, což na hc opravdu vadí :D
PROFFSEROR - oozy netargetují vůbec ... cástěj to targetnutí pořád dokola a po nikom se nerozběhnout ... nemusej se tak dmgovat ani se před nima nemusí utíkat ... prosil bych co nejrychlej opravu nějakou
hotovo,hodim rychly restart a pak zkusit znovu
Sindra 10n 3. fáze .. první 2 kostky dala na main tanka .. na 10n žádný problém, ale na 25manech by v tomto případě mohl začít chaos.. na MT by kostky dávat neměla..
pokusim se to osetrit
nevím jestli jsi s tim něco dělal, ale na 25HC na tanka kostku nedala...
takhle narychlo tezko:) to byla spise nahoda...ona vybira random target:)
cetl jsi vubec co jsem psal kdyz jsem to testoval na PTR na strance 19?
jestli ne tak naco chces aby to nekdo testoval a jestli ano tak proc to das na live kdyz valkyry jsou imuni na zpomaleni?
na korenu, frost novu beru. nechapu jak si muzes dovolit toto udelat...
jen tak mimochodem
nasel jsem problem u valkyr...
podstatne je to, ze MOJE uprava(abyste to meli lehci) snizila rychlost valkyr na polovinu natvrdo v jadre
rychlost od TC(na 99% spravna) je dvakrat vetsi nez nase soucasne
a to je presne to co se tluce... jelikoz jsou uz zpomalene na tvrdo,tak se nemohou zpomalit vice,ale jak chcete
nastavim jim spravnou rychlost podle TC
Nastaveny TC hodnoty zitra se na to muzete mrknout na PTR,kdyz bude ok, tak nasazene pri dalsim padu
Bylo by mozne zkontrolovat Spell Wings of the Damned u Valkyr?
http://www.wowhead.com/spell=74352/wings-of-the-damned
Ma zajistovat Valkyram ze nepujdou slownout o vice nez 50%.
Ma pointa je ze tento spell muze vynucovat minimalni rychlost jako absolutni hodnotu.
Tzn.
V pripade ze ma Valkyra rychlost 0.642857 tento spell zajistuje ze nikdy nebude mit mene nez 0.342857.ie 50%!
Takto by mel fungovat.
Nicmene je mozne jak uz jsem psal ze minimalni rychlost je v tomto pripade vypocitana bez ohledu na base speed a defacto se tvari jako base speed.
Tim padem je zde misto vypoctu 50% pevne nastavena minimum speed hodnota napr. 0.5
Abych objasnil rozdil mezi tim co myslim...
Base speed 0.642857
a pouzijeme 70% slow
V prvnim pripade vynuti spell 50% base speed tedy 0.342857
V druhem pripade ma spell nastavenou minimum speed na 0.5 a tim padem je speed i po slow 0.5 misto 0.342857!
To by vysvetlovalo proc se neda Valkyra zpomalit,jelikoz je jeji minimum speed vetsi nebo stejna jako 0.342857.
Coz me vede k myslence cislo 2.
Je mozne ze Faelon sice nastavil speed 0.342857,ale mozna ma tento spell nastavenou minimum speed vetsi nez je nynejsi hodnota a mozna ji i prepisuje.Coz znamena ze je speed 0.5 misto 0.342857.
Kazdopadne se jedna o cistou spekulaci a ja zaroven souhlasim s tim ze Valkyri nyni jedou pomaleji nez neslownute Valkyri na offi,nicmene si myslim ze jedou rychleji nez slownute Valkyri na offi.
Tak jako tak a navzdory ciste spekulaci prosim o provereni spellu a zjisteni jestli pracuje s base speed nebo je pevne nastavene minimum speed.
Wings of the Damned je len vizual spell :). Pravé čaro je v nastavení valkýr.
Spelly samotné nemajú minimal a maximal slow :D . Proste máš base speed 100. a keď nahodíš slow tak sa jeho speed zredukuje o X % (zaleží od spellu)
U valkrýr bola tá chyba, že pokiaľ si pametám, valyry chodili moc rýchlo, tak ih fae spomalil podla videa z ofi (CCA), lenže wings of the damned je nastavený na TC hodnoty.
U valkyry to funguje tak, že sa nájde najväčší slow, kt. má valkyra a iba ten bere v úvahu.
1. Ak je vačší ako 50%, tak nastaví sped , ktorá odpovedá 50% (TC hodnoty!, leneže oni boli custom spomalené)
2. Ak je menší tak ju to skrátka spomalí, ale nie moc. Preto slowy menšie alebo = 50% idú a vyššie nejdú.
Aspoň myslím :D
Unable to be slowed by more than 50%.
Effect Apply Aura: ?? (Aura #305)
Value: 50
#305 SPELL_AURA_MOD_MINIMUM_SPEED
Podle me je to vice nez jenom vizual spell.
Kazdopadne dejme tomu ze da Faelon TC rychlost a najednou zjistime ze minimum speed je absolutni cislo misto relativni hodnoty odvozene od base speed?
Tady jde o ten vypocet a jestli prihlizi k base speed daneho moba nebo se to pocita z defaultu.
Kdyz pracujes s defaultni speed 1.0 a prijde rada na minimum speed tak to mas jednoduche
50 (effect aury) / 100 = 0.5 * 1 = 0.5
V pripade ze ma valkyra base speed 0.642857 a minimum speed je 0.5 tak muzeme hazet slow jak posledni magori temer bez uzitku.
Nicmene v pripade ze se to vypocitava z base speed,tedy 0.642857
50 (effect aury) / 100 = 0.5 * 0.642857 = 0.3214285
Coz znamena ze pokud se pocita minimum speed z base speed tak Valkyry po nasezeni TC rychlosti pujdou po slowu trosku pomaleji nez ted.
Kazdopadne pokud se to pocita tak jak ma ( z base speed) co dneska branilo Valkyram ve zpomaleni?
uz vim kde je problem,
problem je v tom ze "me->SetSpeed(MOVE_FLIGHT, 0.642857f, true);"
coz je zadani rychlosti letu valkyry. ALE!
problem ej ze tahle funkce nenastavi to rychlost takrikajich natvrdo, takze co se stane je to, ze jakmile se nahodi nejaky slow effect, tak se rychlost snizi na 50% BASE rychlosti, coz je???(nezname cislo,rekneme 1.0f,mozna i vic mozna min) takze ta rychlost je bud stejna nebo dokonce i vyssi nez tech 0.642857
Pokusim se rychlost navazat dynamicky v zavislosti na tom jestli ma nejakou slow auru