Jano ty zas perlis :D asi necitas komentare. keby ludia chcu iny datadisk, tak idu hrat inde. oni chcu wotlk. preto tu hraju. menheho napad sa mi paci. ked si predstavim progres naxxu, ulduaru (nefunkcneho :lols:) , 4k dps a tank s 35k hp, to by som rad zopakoval. s tym ze by sa wipli len equipy, zavreli instancie a nechali otvorene len rdf, os, naxx. podla mna je to konecne daky dobry napad. len skoda ze deti by plakali, ze pridu o equip, ze chcu stale aj po 4 rokoch len icc.

