ani jedna vec sa nam na 25 hc nestala, boss sa evadoval, combat neostaval, vsetko islo fajn
Printable View
ani jedna vec sa nam na 25 hc nestala, boss sa evadoval, combat neostaval, vsetko islo fajn
Boss vletí na naši loď pouze když tam zůstane pet nebo totem, vše se musí odvolat. Zamražená děla jsme neměli, jen se nám občas otočily směrem do lodi.
Ale paráda :palec_nahoru:
Všechno jede parádně a plate wristy z 25hc sou doma :P :D
Bohužel dneska na 25n, hned po tom kdy skončil battle a loď odlétala se stalo něco neočekávaného a to pád serveru a stejně tak na 10n :)
Včera se nám totéž stalo na 10 hc, při odletu na pozici k DB padl server. Jelikož to zjevně není jediný případ, tak tam asi bude nějaký bug. (Po nahození serveru zůstal asi polovině lidem achiev, druhá polovina jej nedostala, truhla se nespawla)
Na 25 hc ve středu nicméně vše proběhlo v pohodě, bez pádu.
10 normal nam slo vse v poho kdezto 25n pri odletu k db server hapal, achiev nezustal nikomu
Na padech se pracuje...snazime se najit pricinu.
25HC .. po zničení lodi dropl server ..
Koukam na crashlog, tenhle crash nebyl zpusobenej GB..