Prof je nejmíň dobugovanej za celou éru AN, takže buďme rádi :D btw, ano, štít od DK buguje zelenou oozu a dá se před ní utíkat :)
Printable View
To, že nemizne předešla ooza z minulé fáze neni bug, tak to prostě je, musíš si hlídat % jinak je to tvůj fail. Že targetuje jednoho člověka, na to je taky jednoduchá věc, objetovačka od paladina nebo bubla. Ale hrát se s tím dá.
ja nerikam ze je tezke ho dat, ja rikam ze je buglej, neplet si pojmy s dojmy prosimte... a tyto nesmysli si taky nech do off topicu a ne sem...
jako a to máme kvůli bugu obětovávat hráče ??? je to snad naše chyba že nám to posere server ? nám to targetlo 4x za sebou stejnýho člověka ...
Tak to prostě nebudete dávat omg no jeto jednoduché..
pise clovek z elites :lols:
v sucastnosti uz musite skoro vsetci full hc equipi, off speci aj altov opravovat icc je uz zbytocne vsetci chcu jedine gunship, RS a poslednu trojku v UD, icc pokial sa tam vyslovene nieco neskutocne nebugne uz by som neriesil
"C"