Jn českej/slovenskej by bylo asi nejlepší :) Takže Coshboyovo mesto. :)
Printable View
Jn českej/slovenskej by bylo asi nejlepší :) Takže Coshboyovo mesto. :)
"Coshboy ani krok"
Prostě hnojnice a bude :D
Kopákovo
Když českej název v minecraftu, světě bezhackuacarek vypadá blbě
Hnojnice nemají čárky ani háčky :D
Coshboy ani krok taky nema carky :)
Nová ves a je to! :DD
a čo takto anketa ?
ještě nejsou ani žádný pořádný návrhy, tak na co anketu? :D