ano přesně tak..
Printable View
tak to zabite znova :D LK sa vas boji
farma jak sa patri :D
Btw. dobrá zpráva - 2x wipe na Valině kvůli lagům (ne, to není ona :D), ale po wipu a po doběhnutí Archmagové do Valiny nerubali a event šel opět spustit. Dokonce na 25n už byli správně 4 Archmagové, ne pouze 2 jako dříve. Zdá se, že problém už je konečně vyřešen :bravo:
nice.posteloval jsem to no:) neni to nahoda paradoxne tyo byla jen DB chyba
a ten dmg do valitrie je spravny? aj ked do nej ziadne elity nejdu, dostava dmg "z nicoho"
Na hc modu ano Heroic Mode: Valithria's health decays over time. While she still starts at half health and remains at the same max health as normal mode, the decay means more healing needed as the encounter goes on.
na HC mode wipe a bug valitrie..zabili ju mobky..takze bad newz everyone..
v ponděli se nam stalo to samé co tu píše koncok akorat na 25n :) + v instanci po wipu zustal combat takže kdo se chtěl dostat dovnitř se sekl v textuře mezi portem do instance a instancí :)