Soustředil bych se víc na tu valinu, přeci jen je důležitější mít zpět jednoho funkčního bosse než opravovat profa, kterého "všichni na 25hc modu bugují" přes oozy :P
Printable View
Soustředil bych se víc na tu valinu, přeci jen je důležitější mít zpět jednoho funkčního bosse než opravovat profa, kterého "všichni na 25hc modu bugují" přes oozy :P
Nevim jak se to buguje přes oozy nicmene je tu bug klterý spočívá v tom že v mezifázích na HC se stava ze obě oozy targetnou jeden cíl což je celkem prekerní situace protoze pokud to není hunter (feing dead) nebo roguna (cloak) tak to znamena na 95% wipe. jooo a to s tim rogunou a huntrem je vlastně taky bug. Víc to samozřejmě ovlivnuje 10 HC mod prootze tam je hracu min a sance je tedy mnoehm vyssí.
omrknete valinu dnes,mozna uz pujde ;)...doufam
kurvy bugerské :D u nás v Rapidu to dáváme poctivě ... zřejmě slušnej oddíl ten Rapid :D
dnes icc10hc profesor - v 2. mezifázi oranžová i zelená oza targetnuli jednoho člověka
v pristim update na to bude zmena:) uvidime jestli pomuze
vali - casto sa bugne po wipe
LK - pri skorom stune vizual bug valkyr, nefunguje earthbind totem na valkyry (spomalenie) ani Chains of ice (spomalenie) (myslim ze je toho ovela viac). Raging spiriti nemaju chodit do FM roomky, ma pekne pockat kym nas to portne z roomky nazad. Tie bomby co padaju v roomle padaju nejako cudno, obcas nie je ani kam utiect. Tu je to s tym spiritom a bombami celkom dobre vidiet http://youtu.be/h1x9MErf5NA?t=5m54s
Myslim ze by sa malo primarne opravit ICC a nie ulduar ktory sa chodi aj tak minimalne, a to len koli receptom do profiek, pripadne transmogu
co ta Valithria Dreamwalker bude nekedy opravena
zitra bude nahozena oprava pro ty oozy a once bitten jak jsem sliboval...
tedka s necrem temer nepracujeme,protoze ja nastupuji na VS,zvykam si a teprve rozvrhuji cas a necro toho ma pry hodne v praci