Zdravík, po dnešním ICC raidu pár postřehů... Začal bych tím nejvyšším
Lich King
Stále lítají valkyry příliš vysoko, při kořenech spadnou dole, jinak je to beze změny, dmg rozhodi koreny a jsou zas hore... harvest soul stále nejde healovat.... v mezifázi Ice Sphere stojí na místě, nepohybují se směrem k raidu a nedávají dmg
Professor Putricide
Ooze stojí na místě a nehýbe se směrem k targetu
Blood Council
Kinetic Bomb stále nejde zvedat nahoru dmgem
Lord Marrowgar
Krom hitboxu a spiků na offtanka asi není co více vyčinit, jede to pěkně.
Gunship battle
Při nasedání na kanony se to někdy bugne a nejde nic dělat než jen vystoupit,když jsem dal vystoupit, spadl jsem z lodi dolů, jestli by s tim bylo možné něco udělat, byla by to paráda. jinak další části boje jsem díky pádu už nemohl pozorovat.
Globální problém všech instancí
Vím, že je to ochrana proto lidem, co dávají alt f4 např u Valkyr či někde, ale já jako člověk s nestabilním internetem bych si rád postěžoval na nemožnost lognout se zpět do dungu, padlo mi to pul minuty pred pullem LK a cely fight jsem jen mohl stat venku a koukat se jak jim to pěkně jde z venku dungeonu. Kdyby to kopání šlo zrušit, určitě nejen já bych to ocenil, přišel jsem kvůli tomu o několik achievů, včetně Kingslayera... frosty ze 2 bossů. Zkuste s tim něco.
S Pozdravem Flynicist, doufám, že jsem to sepsal srozumitelně
