-
Noriame- s tím nesouhlasím jako státy, když už to má být Survival tak Survival. Myslím si že navazuješ na ručně vytvořenou mapu ... a to není SURVIVAL Banka a Aukce souhlas. Koleje- k čemu koleje stačí enderportal viz. toto video https://www.youtube.com/watch?v=yXwswjnU6pU 0:19
Noriame ale nápad dobrý.
-
noriam jak pise El vse potrebuje pluginy +mapa cim vascia tym viac zere z ramky. Proste co chces ty by potrebovalo mesiace vystavby a aj potom by mali len par vyvolenych prava na stavieny. To co chces mi pripomina servery kde kazdy je builder a stale si zvecsuje ranky podla stavieb ulic atd. Ale to proste by pak nebyl survival.
-
-
Vývoj 1.8 je na žádost Jinda plně v rukou nového developera, nicméně podle informací co mám k dispozici, tak je prioritou #1 spuštění funkčního serveru.
-
A kdy cca by to bylo? Už se těším xD
-
Zdravím všechny příznivce Minecraft serveru!
Jakožto developer, kterému byla svěřena do rukou nejbližší budoucnost tohoto serveru, bych se s Vámi chtěl podělit o několik novinek, které, jak sám doufám, vrhnou světlo na nynější, ne příliš oslnivou stávající situaci. (A touto větou zakončuji pesimistickou stránku mého příspěvku!)
Začal bych asi odpovědí na jednu z nejčastěji kladených otázek, kterou je:
"Kdy bude spuštěn server kompatibilní s Minecraft verzí 1.8?"
"Brzy! Troufám si stanovit termín v rozmezí maximálně jednoho týdne!"
Ačkoliv většina z Vás o tom neví, můžu Vás ubezpečit, že za posledních pár dní se toho, co se týče interní stránky hry, událo více než dost. A serverová implementace schopná komunikovat s Minecraftem 1.8 není zdaleka to jediné co pro Vás chystáme. Můžete se těšit například také na zcela nový herní zážitek, který bude pramenit z nového MMORPG projektu, který začíná pomalu ale jistě dostávat svou tvář.
O přesné podobě budoucího serveru zatím stále není rozhodnuto, ale jak už bylo několikrát zmíněno, nejaktuálnější prioritou je pro nás spustit "jedna osmičku".
V průběhu celého procesu updatování serveru se s Vámi, komunitou, budu snažit udržovat kontakt a pravidelně Vám poskytovat nejdůležitější a nejzajímavější informace. Rád bych Vás však poprosil o trpělivost. Plně si uvědomuji že server je již dlouhou dobu takřka mimo provoz, opět bych rád poukázal na fakt že celý A-Team se pro Vás snaží vybudovat naprosto originální a nezapomenutelný multiplayerový server, a za touto snahou se skrývají hodiny a hodiny tvrdé práce.
http://nemesisup.cz/files/public/preview.png
-- Hexdigit
-
Skvělé zvednutí nálady po dlouhém dni ve škole! :D Díky ti Hexdigite!! A pokud se mohu zeptat, co je přesněji myšleno tím MMORPG? Nezmění to doufám nějak zásadně hratelnost?
-
Ahoj, sledujte také náš FB https://www.facebook.com/MinesisSurvival a web pro pravidelné informace ohledně přechodu na 1.8! Bohužel také omluvte současné problémy s webem, které se snad vyřeší do přechodu na novou verzi. Můžete nám psát svoje rozumné náměty a připomínky, uvítáme je!
-
Jo inac el to MMORPG je styl hry podobny Diablu,Wowku plnis questy ziskavas lepsie a silnejsie zbrane.
Bojujes proti specialne vytvorenym bossom a mas specialne vyrobene silnejsie zbrane tak? Hexdigit.
Jo inač bude tam aj MC MMO?
-
To ještě chápu, ale chci vědět, jestli teda zmizí klasický survival, nebo bude nějak zanořen do nového herního módu. :D