ak su problemy s truhlami, s tym sa nemusis vobec zaoberat. veci sa daju nafarmit a craftnut znova, pokojne to daj bez nich. uz tak si cenim, ze si mi chcel pomoct. uplne bude stacit len ten dom.
Printable View
ak su problemy s truhlami, s tym sa nemusis vobec zaoberat. veci sa daju nafarmit a craftnut znova, pokojne to daj bez nich. uz tak si cenim, ze si mi chcel pomoct. uplne bude stacit len ten dom.
melo by to tam byt vse... nic neni zamknute! takze si to vse prekontrolujte a zamknete + residenci tam mate, tak si ve hre reknete at vam to nekdo z moderatoru da a pripadne si ji predelejte
Vyřešeno hakumanatem :lock: