Původně odeslal
MalejDoom
....Zaznelo tu ze eventeri na AN byli temer vzdy naprosto neschopni s tim se neda nez souhlasit ale sami hraci toho moc nevymysleli taky. Co se tyce motivace typu brutal sety s wf statama , to je sice moc hezky a vsadim se ze se na to nekdo chytne ale celkove si myslim ze je to spis individualni motivace (jako tim myslim pro mensi omezenou zkupinu) vzhledem k tomu ze spousta lidi co dnes hraje ani TBC nevidela. Podle me AN potrebuje poradnyho eventera ktery by mel dobrou predstavivost a kreativitu a zaroven vedel jak veci funguji v jadre nebo tak. Ja jsem par eventu vymyslel ale vetsinou si toho nevsiml nikdo krome mejch kamosu na forku kteri mi tam nasekali like a GM vetsinou po delsi dobe odpovedelo ve smyslu ze to nejde zrealizovat.....