Tak to je muj favorit :) Faster than God
Printable View
Tak to je muj favorit :) Faster than God
Taky mám favorita jak krásně ve čtvrtek klouzal :D
Testificatevale ... jedině pro pravé osadníky since beta pre-release 1.9
http://media.pcgamer.com/files/2011/...craft-NPC2.png
Není to težký :serm
Se tu snažím... zavařuju mozek a co z toho.. nic... (╯°□°)╯︵ ┻━┻ ︵ ︵ ︵ ︵ ┬─┬ .... ani ten stul se mi nedaří převrátit...
:boj:
A co takle Better then Nothing :lols:
A co nějakej českej název?