Boze, to ste fakt tak hlupy ze idete porovnavat cz/sk server s medzinarodnym serverom? Ou pockat, ano ste, lebo to robite. Zacnite rozmyslat (i ked asi nemate cim) kym vypustite takyto "argument".
Printable View
zasa otazka ... komu by to pomohlo a komu uskodilo .... hracom pomohlo... ale Jindovi a GM´t uskodilo kedze by sa preslo na iny projekt... takze by Nemesis uz nemal nic spolocne asi... max by dostali niaku odmenu ze odovzdaju hracov a tym to hasne... takze asi preto to GM´t nechce ist niekam inam...lebo by nemohli potom vyzmikat aj to malo co tu ostava alebo co este vyzmikat mozu pokial AN skonci :D (PS ziadny hejt len,len co si myslim :D )
ja neporovnavam alebo nieco take... ale proste napr na moltene tvori aj velka skupina ludi SK/CZ... tak preco radcej su tam a ne na AN... koli minulosti aka bola na PN tak SK/CZ zastupenie je radcje na inych aj zahranicnych serveroch ako Project od alikov atd. to som tym chcel povedat.
Slučování serverů s sebou nese řadu problémů. Čí core bude použito? Kdo bude vést nový, sloučený server? Pokud má GM tým rozpory mezi sebou kvůli chybějícímu zásahu vedení, co myslíš že se stane při sloučení s jiným? Čí pravidla použiješ (pro hráče a pro GM)? Které chary/guildy nuceně přejmenuješ? A mohl bych pokračovat...
Neříkám že všechny tyhle věci nejdou vyřešit, ale vážně bych to musel vidět abych uvěřil že by to bylo možné, zvlášt tady.
GM se mají jen starat o hráče a řešit jejich problémy. K tomu nemusí být extrémně kreativní nebo zběhlí v oživování polomrtvých serverů, to je práce vedení.
No, vidím, že je tady dost chytráků, se jterýma se nehodlám dohadovat. :)
Ale, to je jedno. A jestli si to myslel jinak Wutle, tak ok a sorry. :)
Za predpokladu že Anathema neprežije ani leto (keďže po prázdninách hráčov vždy ubudlo) je len na vedení, čo chcú pre svojich hráčov. Či im nechajú zakapať chary spolu s projektom alebo ich včas posunú niekam inam.
Mimochodom jeden z dôvodov prečo aj ja som na zahraničnom serveri je to že je tam úplne iná komunita. Guildy hráčov prijmaju bez problémov, pomáhajú si tam, od devov a vedenia servera je spätná väzba a nieje tam taký ignor a hejt jak tu keď niekto "vyruší" afkujúceho hráča kvôli niečomu. Alebo je to možno len náhoda.
Oni radši chary nechaji zaniknout spolu s projektem, protože proč by měli ustoupit a tak nechat hráče dál pokračovat v hraní se svými chary... K čemu, že jo ? Je to přece jejich projekt a oni nebudou ustupovat a ani neuznají chybu..
INGAME nevidím GM skoro vůbec, event jednou za sto let, po novém core se slibovalo jak budou opravy rychlejší.. sliby-chyby.. Pokud nezačnou jednat, v létě se každý rozloučí s chary a pápá ... Tady nepomůže nic, než se s někým spojit, ale jak vidím, jakákoliv snaha je velmi těžká ..Šla jsem k allianci, jelikož to bylo zdarma a myslela jsem, že to pomůže, až na pár nových přátel toho velmi lituju, uděláš si daily a můžeš jít off, protože nesložíš ani tu debilní partu na RDF, a nedej bože, když chceš jít 10N..
Jind by se měl probrat a pokud chce AN nějak pomoct, musí ustoupit a spojit se s někým. Nic není těžké a nemožné , jen se musí chtít, sám tu dáááávno psal (tuším ještě INGAME), kdyby projekt prodal, jak má na nové auto a bůhví co ještě, psal, že to neudělá a že chce udělat server, na kteří budem jednou rádi vzpomínat, a že udělá vše proto ať jsme my hráči spokojení... opět sliby-chyby :)
Spravte tie Pandy na Anatheme a pevne verím ze sa 90% starých hráčov vráti späť (+ kopec nových). Osobne si myslím ze všetci tý , ktorý odlišli čakali len na to ...
Wotlk na projecte je Bohuzial mŕtvy . A ci uz podniknete hociaké kroky , opravy , G.H. ci logovanie aréniek ... Anathemu s Wotlkom jednoducho nevzkriesi ...
(tolko môj skromný názor ...no offensive)