a co tu chces vyriesit? na vsetkych 19 stranach nepadol ZIADNY navrh, ktory by pomohol serveru. wotlk je skoro mrtvy, zmierte sa s tym.
Printable View
No tak třeba je mrtvý, ale je lepší nějaký návrhy co padly promyslet zkusit, než vše ignorovat a mít jen negativní pohled na všechno...lepší pak fórum zamknout když bylo těch 19 stránek zbytečných...
ten pocit ked clovek stale nevie pochopit ze uz je koniec :D na serveri kde je v spicke 90ludi u ali a 130 u hordy nezachranis... si novacik das do google... cz/sk wow wotlk serveri skoci ti tam Posterus kde je 120ludi,AN200 a teraz mi povies ze zacnes na takom serveri.. jasne :D proste jak spomenes staremu hracovi ze AN/PN ako celok tak vie aka bije ... neze by som len robil kritiku ale je to tak proste neze wotlk upada... napr na moltene je na wotlku 2k ludi....a preco ? ... proste wotlk neupada ako celok len AN koli jej minulosti a stary hraci si pametaju co sa dialo tak zanevreli a nezaujimaju ich novinky po ere 2k ludi na an ked uz tu je 250 v spicke ... tiez nehram aktivne ale logujem tu vecer na BG bo tak ked je nuda... ale treba si priznat... po prazdninach PN skoncil pokial neprekvapia Pandy.. puste sa domna teraz ale je to tak AN konci nemaju s nou ludia dobre skusenosti.
Wutle. Na CZ/SK je možná WotLK mrtvý, ale v zahraničí ne :) Toto jsem tu už jednou psal, že WotLK celkově mrtvý není, náhodou je to nejhranější datadisk a nejoblibenější. No, zas ve špičce tak málo hráčů není, ale je to + - tak. Viděl jsem teď nedávno 400+. Ale i tak, lidi chcou určitě zkusit něco nového a ti co chcou u WotLKu zůstat, odejdou nebo skončí nadobro. :)
Wutlol ma bohuzel pravdu pravdu, AN konci a nepomuze ani svecena voda... Vsechyn novinky/opravy/pridavky co prisli, bohuzel prisli moc pozde, tyhle veci tady uz meli byt davno. Bohuzel se tak nestalo, protoze nikdo nic nedelal dokud to tu nezaclo upadat :cry: Dohrajte tu tech par poslednich mesicu a najdete si neco jineho nebo jiny server. Na vsechno ostatni uz je proste POZDE.
Je pravda že věci jako arena spec., 3v3 solo (ktery je ted k hovnu s těma 300 lidma), cros BG RDF, BG season nebo ten tower def., měli být už 2 roky zpět minimálně...a to už jen tak nedožene ani bůh ani ďábel...podle mě jediná možnost spojení s jiným servrem nebo i více serverů...
Není s kým se spojit, nikdo se spojit nechce. Všichni by byli nejraději, kdyby se šlo buď k nim nebo nic. A můžeš nabízet cokoliv :)
To spojení není špatný nápad, ale chtělo by to spojení buď s více serverama nebo s jedním většín. :)
Spíš by lidi chtěli nový datadisk... :)
Aha... Tak to asi možné nebude no :-/
Kdyby se šlo k ním, neuškodilo by to a pomohlo ;) takhle jde AN do sr(píp) a všichni přijdou o postavy na kterých dřeli.. Co takhle ustoupit, myslím, že by Vám hráči, co tu ještě zbyli děkovali, že nepřijdou o postavy, na kterých si nechali záležet, dřeli na nich apod..
S takovým postojem k věci dávám AN čas do léta, pak tu bude ve špičce online s těží 20 hráčů ..