Tak co? za jak dlouho to bude?!
Printable View
Tak co? za jak dlouho to bude?!
"čekání 1,5 roku" - počkáš a otvoria :D každopádne nechcem sa do ničoho púšťať, lebo som chcel byť pripraveny na minecraft, no budem to musieť zmeniť a keď sa to bude takto preťahovať a AT nebude reagovať na naše správy flexibilne ani na servry sa po wipe neukážem (nepriamo povedané - "lebo server")
Palan by to už spustil ale Hex to nechce. :omg2:
Pokud to Hex ještě nechce pustit, tak k tomu má asi pádný důvod, nemyslíš? Pravděpodobně se mu nelíbí, jak pracuje nějaký plugin, tak se to snaží opravit.Citace:
Palan by to už spustil ale Hex to nechce.
Snad to může opravovat v průběhu ne?
Pokud se jedná o klíčový plugin, tak asi těžko. Když to bude opravovat v průběhu, tak bude muset dávat pořád restart a to si zase budete stěžovat, že to pořád vypínáme
Logika A-Teamu = Ulejvači.
Znám několik Adminů co to mají hned. ACH JAJ
Dovoľte mi pripomenúť (príspevok čítajte od dola)
za celé obdobie my, hráči, čakáme na server, ako vravím doma sa nudím lebo sa nechcem do ničoho väčšieho púšťať lebo čakám na server.. čestne prehlasujem, ak do 6.7. server nebude otvorený púšťam sa do projektu mimo MC a to znamená že nebudem hrať na novom servry.
"5.7. : nevedno kedy server spustia..."
"28.6 : Již brzy!" + časovač
"27.6. : Veškeré pluginy jsou připravená a nastavené, budovy postavené, zbývá provést velký finální test celého serveru a co nevidět budeme moct server spustit !"
"24.6. : se usilovně pracuje na dokončení nového webu!"(úryvok)
Nori... jsme 2
Zdravím,
Jelikož je Flann takový nemožný hovado a zakládá takový nemožný topicky na Forum, navrhuji ban, jelikož tohle už není možný, aby každý den buzeroval Troysla (skype), aby už A-Team (jeho výrazem "ulejvači") konečně zapnul server na verzi 1.8. Teď vzkaz pro Flanna- Ty blázne, myslíš si, že dát všechny pluginy najednou dohromady, aby všechno běželo, tak jak má, je hračka ? Celý A-Team má své důvody. Cituji Troysla "Co si jako myslíš, že všichni sedíme s nohama na stole a říkáme si "Hm, Flann to chce pustit, tak schválně počkáme ještě dva týdny" ? Ne, ani nevíš, co všechno děláme. My (eventeři) upravujeme celý WOE, děláme nové autoeventy a chystáme nové eventy. Haku s Hexem dělají nový web, což je hodně těžké a Hex do toho ještě dělá sám všechny pluginy. Ostatní jsou buď na dovolené (jako třeba kelisovka) nebo stavějí a upravují nové budovy, jako je spawn, obchoďák, pískovny a další, co je potřeba ještě udělat. Já jsem třeba předevčírem předělával celý hotel pro nováčky. Takže si nemysli, že to nechceme pustit a uklidni se." Fakt už se zamysli, vylez z baráku a jdi mezi lidi !
Omlouvám se za sprostá slova a nadávky *Corpík
Podľa toho čo píšeš corpus to ale ešte vyzerá nie na týždeŇ ale na ďalší mesiac úprav...
No nevím jak Ty, ale já si raději počkám klidně 2 měsíce s tím, že pojede všechno tak, jak má, bez lagů a bugů, než abych hrál už dneska a furt přečkával například restartování kvůli opravám ;)Citace:
Podľa toho čo píšeš corpus to ale ešte vyzerá nie na týždeŇ ale na ďalší mesiac úprav...
Stačilo ale napísať že server pojde o tie 2 mesiace a nedržať v nás napätie "každú chvíľu"... nepriamo ste narábali smojim časom lebo sa dávali klamlivé informácie..
Nori já si myslím že tento server je jediný na listě co má ještě dostupnou 1.8, neříkám že některé větší servery nemají 1.7.X, ale ne na Survivalu 1.7.X mají např. na skyblocku, SG HG Anni.
Nejspíše si mě nepochopil, ale to nevadí. Rozhodně jsem Ti nechtěl říct, že to bude trvat ještě 2 měsíce, to ani náhodou. Zase si to nepřebírej tak, aby Ti to vyhovovalo ;)Citace:
Stačilo ale napísať že server pojde o tie 2 mesiace a nedržať v nás napätie "každú chvíľu"... nepriamo ste narábali smojim časom lebo sa dávali klamlivé informácie..
Bylo by fajn kdyby to bylo do týdne...
Každopádně se omlouvám za své spamování zbytečných topiců ... přijmu každé potrestání i klidně mute na serveru.
Prosim začíná tu být nuda.
Hele lidi zdravim vas z horuceho Turecka :-D
A pockat jeste par dni muzem a jelikoz tady je hex novy developer v ktoreho verim ved je jediny ktory sa v tom vyzna.
Jo a nevie cekat doteraz ste cakali a ted kdyz tu je hex caa asi 2tyzdne (evim presne) tak mu deje cas
jo a taky poznam rychlych adminov co to maj hned ale hex dostal uz trosku starsiu damu :-D (server) a musi i veci opravovat+web.
A okolo toho se delaji taky stavby pro server.
A nektery z A-Team sou jako ja na dovolenke.
A uz se moc tesim :-)
Spalenej buggy konec :-D
Moc si to tam uzi buggyno! Privez mi kávu díky
Myslím ze zde není co už řešit takze :lock::lock:
Popřípadě administrátoři napište Info
Příjemnou teplou noc -Flann
Ale ty jsi to nepochopil! XD venku byl pařák!
Pouzite skype omg :-D a ja som uz doma
Žadám o :lock: tohoto tématu 1.8.7 už jede.
uz jde od vcera a uz mam ban :-D
Ano, verze 1.8.7 jede a dolaďuje se na minecraft.project-nemesis.cz
Zamykám :) :lock: