Nové Město 2 - Nemesis
Printable View
Nové Město 2 - Nemesis
modern city třeba
Pantertome to neni pro hl. město návrh, ale pro nové. :D
Flycity asi tky neprojde co... xD
veď doteraz tu už odznelo veľa návrhov... nech sa hlasuje a niečo sa určite vyberie.
Ragane me se zatim nic extra nelibi :D
Ani to moje???!!! Jakto xD
BattleForce Town ? ;)
Forestfield, Littlebob, Rockwall, nic lepšího mě už asi nenapadne.
Uděláme to zajímavější.
Výherní návrh dostane 32 dia!!
CL-City
Android-Town
Minecon
Zkoušejte český/slovenský název ne?
Třeba Lesákov nebo tak
:boj:
Nové Háje
(např. Vítej v Nových Hájích) nevypadá tak špatně :)
Ja nevím,ale v Hájích bydlim,nebylo by to spatne ! :D
nakoniec to vyhrá Coshboyovo mesto a coshboy si pridelí 32 diamantov, ktoré si aj tak sám nabugoval :stastny:
Prozatím lock :lock: