Možná to vidíš jako hurvínek válku nebo nevím, jak, ale né vždy všechny updaty spolupracují s ostatními věcmi na serveru .. :) ...
Pungent Blight u Festerguta .. stále jde kickovat .. to není dobré .. :-)
Printable View
Dnešné ICC25: Rotface, Festergut- stále ide kick
Princovia- dvaja
Keď som sa chargol na Princov (konkrétne ten napravo meno neviem :D) textúra, toto isté aj BQ
Valithria- zase elity v textúre
LK- Harvest Soul- klasika + dnes sa prvý krát stalo že si to stackol 2x- rockshow, ale to je furt pohoda, len tie Valkýry, ktoré sa boja smrti a zletia dole....btw neni to chyba s textúrami v celom ICC? Svalna, Valkýry chodia do textúry+ dnešný charge to nemôže byť náhoda nie? :D
zkuste prosim valkyry na PTR uz me fakt stvou -_-
Otestovana Svalna na PTR,jede jak ma.Na PTR jelo vsechno jak ma i po patchi!
Jaky to melo smysl nebo hodnotu uz ale nevim.Jelikoz je celkem ocividne ze mezi PTR a Live je nekde rozdil ktery prakticky instantne popira smysl testovani..
Mimochodem,na Live byl aplikovany hotfix na Svalnu (fail ale presto).Byl ten stejny hotfix hozeny i na PTR?
Neni mozne ze PTR a Live maji jine buildy?Jelikoz jsem si celkem jisty ze to nedelas naschval a rekl bych ze ty updaty delas podle PTR.
Takze by mozna bylo lepsi se nejdrive zamerit na synchronizovani PTRka s Live a az potom na cokoliv jineho?
ano ted uz jine buildy maji.protoze tesne predtim,nez jsem napsal at to zkusite jsem udelal opravu.
proto to na PTR jde a na live ne..cekal jsem na potvrzeni... a jinak ano, synchronizaci udelam behem dnesniho vecera:)
Slyšel jsem ze valkyri nejdou zase sundat jsou moc vysoko a můžou do nich jen range dmg + zpomalovat jdou jen kořínky + stun od paladina od DK zpomaleni nejde nic. Ale nevím co všechno je pravda.
je to pravda, valkyry lietaju 30 yardov hore :D ani sindra na nich nemá
Potvrzuji co píše Ardox. Do Valkyr mohou dmg pouze spell/ranged dmg + peti. Chains of Ice od DK nefunguje a kořínky od druida + stun od paly fungují. Jinak je u LK špatný timing DoTky v 1. fázi, ve druhé fázi zase špatný timing Defilu.
LK 25heroic verze: Ta Frostmourne room má podobnej problém jako ty valkýry. Ty bomby co padají sou extrémně rychlé a navíc jich padá víc než má. Až budem příště progressovat tak zkusím natočit video a postnu sem porovnání s Paragon videem z first killu
no spravne na ne ma jit POUZE ten stun od paladina, maji byt relativne pomaly a v pulce svych HP maji target pustit
Pre info
Čo sa týka bomb, na teste som ich testoval aj z kamošom, padali ako mali ( 2 týždne späť , po troche tréninu nás ani jedna netrafila) oni sa spawnuju nad hráčmi a sem tam sa spawne aj nejaká náhodne ale dá sa to obísť, paragonu to na videu vyšlo , ale keby že si pozreš viac videí, nie vždy stačí behať dookola
-> čo sa týka valkýr, stun od paladina má ísť iba ten čo je na single target (och nenapadá ma jeho názov, ten čo je na 3s a dá sa dať aj v PVP) , okrem toho má ísť hocijaký slow, ktorý ma valkyry spomaliť maximálne na 50% ich pôvodnej movement speed, u nás valkyry spomalujú iba AoE slowy (Desecration , frost trap) , avšak normálne slowy nemajú efekt + valkyry letia o troška rýchlejšie než majú. Od preposledného updatu sa tiež akosi podrbal Deadly Boss Mods a ľudom ukazuje, že majú dotky (Mutated Infection u Rota, Shadow Swarms u BQ ci Nectortic Plague u LK) aj keď ich nemajú + necrotic plague myslím nepreskočí na najbižší target keď jej target chcípne (dosť problém), dalej Shadow Trapa odstreluje nie iba človeka čo do nej stupí, ale aj ľudí blizko k nemu a ešte sú tam nejaké veci
(/u LK som posledný týžden nebol, až všetky bugy č oaj vy píšete uvidím na vlastné oči , editnem bugreport.)
behem zitra se pokusim udelat valkyry..i kdyz ted spise finisuju mmapy (jo ape se ani nezmini thankem kdo delal na vyvoji :D )
2 týdny z5 možná ty bomby fungovaly. U nás to dopadlo tak že Teranas nás poučil, že musíme uniknout jinak zůstaneme uvnitř bla bla, raid se objevil v frostmourne room a ihned začlo padat ohromné množstvá bomb, který za cca 3s wiply celej raid. Pokud sem dobře pochopil TankSpot, tak ty bomby mají bejt něco na styl unstabble ooze explosion u Rota. Ta bomba dopadne tam, kde si stál v okamžiku kdy začne padat. Jenže když ta bomba spadne téměř instantně, nemáš ani čas někam uskočit. Možná by se na to dalo najít nějakej fígl nebo to nacvičit, ale protože Tirion neressuje a musí se dobíhat tak každý wipe+rebuff chvíli trvá, event se spouští taky nějakej čas a než se dostaneš do poslední fáze(tuna věcí se může posr*t) máš to minimálně 10minut. Ale stojim si za tim, že rozhodně nefungují tak, jak mají.
nj tomu tirionovi by ste mohli dať tú trochu many na ressovanie :lols: spolu so vztýčeným prstom, že keď nebude ressovať, tak bude zle :D a shadow trapiek je vždy o jednu viac na tej zemi ako by malo byť
U profesora na 10 HC je spatne nastavenej buf elitky , za prve dava o polovinu vice DMG jak ma a za druhe je nastakovanej 2x coz znamena ze v konecnym dusledku lidi dostavaji jen od elitky 3x vetsi DMG
http://img714.imageshack.us/img714/1...3011153213.jpg
To isté aj na 25HC dáva to o trochu väčší dmg a nikde som nenašiel či to tá critovať, lebo tu to občas critne aj za 7k :)
http://img192.imageshack.us/img192/1...0512205604.jpg
ze critne to je podle me jen ojedinelej problem , na 25 hc to jinak ale funguje podle me dobre na screenu je to docela hezky videt ze rozpeni DMG zhruba odpovida... narozdil od 10 HC kde je o nekolikanasobek
Mohlo by se něco udělat s Princema na HC úrovních. Špatný spawn Dark Nucleusů, nemožnost ovlivnit padání Kinetic bomby, špatné stackovaní Shadow Prison při Vortexech.
Co vím, tak GM týmem bylo řečeno, že za natážení pouze dvou bossů (Taldaram + Valanaar) se nebanuje. Problém je v tom, že pokuď toto takto někdo natáhne, musí dojít pouze na jeden switch na Kelesetha, při druhém se všichni tři bossové bugnou. Při opětovném pokusu o pull je nelze pullnout, "Jsou zároveň živí a zároveň mrtví, nevím co s tím" jak řekl jeden člen GM týmu...
my to dávame normálne s natiahnutými tromi princami, bez bugovania kelesetha do textury, bol chvíľu problém so spawnom nucleusov, ale neviem no... nám stačí aj toľko, koľko sa spawnuje teraz :lols: tie kinetic bomby by tiež nebolo odveci spraviť... ešte mam jednu vec... sindragosa v druhej faze má tendenciu často hodiť niekomu frost novu a v čase keď má dotyčného zamraziť, tak hodí icy grip a tým pádom zamrazí celý raid to časovanie by som spravil asi trošku ináč
pri LK by sa už mohlo opraviť tirionove ressovanie, shadow trapiek je tam vždy veľa
Zdravím,
píšu sem a vytvořím i topic, jelikož je to závažná věc, dnes jsme byli ICC, klasika probíhačka pro KSko 25N ... ale když jsme se portnuli k LK, objevili jsme se ve vzduchu, videli jsme jeden ze sloupu a cely raid byl "moving" takze nemohl nikdo HS ani nic, ani reset instance nepomohl. dokládám i screen.
http://nemesisup.cz/files/public/wow...412_221413.jpg
Doufám v brzké vyřešení. Flynicist
Jinak u Profesora na 25hc není problém s "větším" dmg, mám ten pocit, že tam je hodnota správná, ovšem na 10hc je opravdu dmg 2-3 násobný, což je velký problém. Ale taky to lze dát...
Princové se dají v pohodě dát natáhnutí i 3 :) Na kinetic bomby funguje jakýkoliv stun, slow atp efekt, takže no problem :)
opäť dávame do pozornosti lenivého tiriona fordringa, ktorému sa nechce ressovať po wipe na LK :lols:
a dalo by sa opravit aby lich king zacinal ak ma to jest po zamrazeni Tiriona pretoze sa casto stava ze stym zblbne aj DBM(bigwig)!
Ani nemá :).
ma a bude to po update ;)
to bolo k "opäť dávame do pozornosti lenivého tiriona fordringa, ktorému sa nechce ressovať po wipe na LK "
Chtěl bych se zeptat, jak vypadá oprava Valkýr u LK?
Nijak,Faelon přesvědčil sám sebe že nynější stav je vlastně naprosto Blizzlike a to že je dobugoval byla vlastně dobrá věc.
A tohle presvědčení už mu drží 2 měsíce,podobně jako !!!4 měsíce!!! stará vize o tom že harvest soul ma na normaly automaticky zabijet lidi a LK posilat do enrage!
Valkyry budou po update...
harvest soul je zkratka problem...
Vehicle proste nepropusti healy
a takovehle chovani ktere tu predvadis willweedzor opravdu nemam rad...
Wildweezore ty seš prostě nejlepší a udělal bys to mnohem lépe než Faleon a dokázal bys vést takhle velký server mnohem líp...prostě HAIL Wildweezor...
on topic: Na kinetic bomby funguje i death grip, chains of ice, judgement of justice ale nejlepší jsou thorns od druida(pokud je v raidu balance j efight o mnoho snažší)
Proste na normale tomu ten vehicle effekt uplne vymaz, nik si to ani nevsimne ... Po update prepisem bugreport.
j na kinecticy sem se taky mrknul...zkuste vzit partu 5ti lidi a zkusit je na PTR na 25 a 10 man...
blackened : to nejde tak jednoduse ponevadz vehicle je to,co te posouva smerem k LK a pak te take portuje zpet...a problem je , ze ses "pasazer" takze ses imunni na healy....snazil jsem se tomu vyjmout imunitu na heal,ale zatim se mi to nepovedlo
Holy priest, jakmile umře, tak buguje již encounter i v ICC.
Dnes po wipe jsme již nemohli zpátky do icc, protože se mobové evadnuli po umření priesta, který v tom momentě nahodil spirit healer, na který se nedá útočit.
tento bug sa týka fázy LK 40% a menej.... v medzifáze dojdú raging spiriti, ktorí na seba berú podobu charu z ktorého vylezú skrátene a laicky povedané... problém nastáva vo chvíli, keď sa spiriti zergnuť nestihnú ešte pred harvest soulom, ktorý začne pár sekúnd po prechode do fázy... po skončení "cave fázy" sú raging spiriti doplnení na full hp, čo by nebolo ani takým problémom, ale hlavný kameň úrazu je to, že sú potom neviditeľní... niesom si istý či to tak má byť... a je celkom nepríjemné, keď jednym svojim spellom wipne polovičku raidu, ktorý ho ani nemal šancu vidieť :D vďaka :) ináč ten LK na tie valkýry a tých spiritov v tretej fáze je pekný ;)
Faelon bude teda ten harvest opraveny po update? (myslim teda hlavne na HC mode)
mozna jo...nejsem si jist,nutno zkusit
Gunship - nejdou jetpacky na skakani
- na konci evenetu (pokud pouzijete charge aby ste se dostali na enemy ship a zabili toho maga) neni loot a lod nedoleti ani k deathbringerovi ani se neaktivuje port k DB
- elity na enemy ship sou pasivni a nedelaj nic naprikad saurfang by mel nakladat tankovy - vubec nekam zmizi do textury
jet packy uz jdou, charge na cizi lod nepouzivejte,pak se to buguje, saurfang/muradin by meli utocit,ale podivam se na to
Ten Saurfang utoci jen, kdyz k nemu prijdes na 5 yardu a blize, takze toho maga na enemy ship muzes sundat bez toho aby tam byl zapotrebi tank.
Gunship-Saurfang utoci jen na 5 yardu a blize jinak se vubec nepullne, takze se mag na enemy shipe da zabit bez potreby tanka. Ten spell co freezuje kanony ma byt neinteruptovatelny a ma skoncit az chcipne mage.
LK - mezifaze: Sphery stoji na miste, takze sou nekde 40-50 yardu vedle/za LK, out of range casterum a jak jich uz tam je 10naraz tak rozdavaji celkem slusny dmg takze vice-mene wipefest.