neslo by nejak dat rollback na tu 4tou hodinu rano ? stejnak nikdo po te dobe nic nedelal po cem by brecel ze to stratil......
Printable View
neslo by nejak dat rollback na tu 4tou hodinu rano ? stejnak nikdo po te dobe nic nedelal po cem by brecel ze to stratil......
Taky se musím přidat.
Na mém acc má 1. postava vše v pořádku. (spelly má vše jak bylo dokonce dnes v 17:00 - žádný rollback - jen spelly zmizely z barů)
2. postava nebyl jsem an ní od včera, ale má ve spell booku jen jeden spell (a to death gate) ano, je to DK.
Edit: Talenty rozdělená + dalších 51 volných
Rozdíl v postavách je jen ten, že jedna má psotavu a druhá ne. (neobtěžoval sjem se ještě je na ní udělat)
Ty spelly šli vyřešit jak koukám pouze částečně takže ten rolback se nyní nahrává.
Dejte pak vědět zda je to v pořádku já když se lognu mám vše OK.
U mňa je všetko O.K.
U mě taky OK