Za tyto Tvoje gramatické prohřešky Ti to těžko povolíme :D, po 2. a 4. pádu se píše mě, NE mne resp. mně (3. a 6. pád).
Printable View
Nezlobim :( jsem hodnej kluk a krako to vi
:((( Jednou se na to nekoukam a hned dostanu kudlu o zad :((( (smutnej smajlik)
vůůůbec se Ti nesměju XD XD :-* MucQ
Tohle není chatovací stránka Stubby & buros ;)
no on by stacilo rict burosi povoleno a pak lock izi
Takže povoleno jako soukromá residence za cenu X*Y*0,06 a protože jsi již začal stavět tak celé *2 v případě teda 270*270 tak tě to výjde na 8748$ a tvůj progres budeme měsíc sledovat a doufáme že bud postavena většina jinak se residence zmenší. ;)
Děkuju a ještě bych chtěl poprosit hráče ze kdyby měli nějaký Stone a coble navíc tak bych se vůbec nezlobil :))) Váš milovaný a láskyplný Buros Poprosím o Lock
Zamykám :lock: