Chtěl jsem sice stihnout event 20.1 ale tak klidně , koupím si jedno z těch dvou vip
Printable View
Chtěl jsem sice stihnout event 20.1 ale tak klidně , koupím si jedno z těch dvou vip
Když si koupím vip gold tak se mi dá na účet ikdyž mám ban nebo ne? Nebo mám čekat na unban a pak to poslat?
Počkat na unban pak poslat.
Ještě jsem se chtěl zeptat , kdy přesně končí ban?
Ahoj, ban ti byl právě odebrán za předpokladu že si zakoupíš jeden z VIP balíčků.
Mám tu jeden problém a sice .. že nevím heslo od účtu :D
Pořád jsem na heslo nepřišel ... po hodině
napiš si email jaky tam chceš přiřadit... vyjmečne to přidáme ručně a pak si to resetuješ
cenzura //haku ,díky