-
Nebyl jsem ve hře v čase kdy Flann dostal jail, ale nějakou dobu předtím ano. Ty by jsi mohl být Flanne rád, že jsi dostal 5000 bloků a ne jiný trest, protože jsi v podstatě Corpuse urazil tím okrádáním (podle toho jak si to kdo přebere). Od tvého dnešního příchodu na server jsi pořád něco řešil, nejdřív VIP s tím, že ještě není atd. (plus pár připomínek, které by si třeba Corpus mohl vyložit špatně), pak tu rezidenci a to, že se to počítá podle bloků a hádal ses (pochopil jsi to až po potvrzení El_Juana, kdyby nenapsal tak se hádáš pořád) a po mém odchodu se možná také něco objevilo, ale u toho jsem už nebyl.
-
Kdo se hádal ? Já psal jen svůj nazor.
-
Máš smůlu. Trest si odpracuješ v Jailu a pokud budou další protesty z tvé strany tak bude BAN. :lock:
-
Rád bych jen upozornil, že toto je již několikátý Flanův prohřešek proti pravidlům Minesis Serveru a celého Nemesis Projektu. Takže tvůj další prohřešek vůči pravidlům bude potrestán PERMA banem.