Novej patch už tu jednou byl (EQ Cata) a nedopadlo to zrovna dobře. Sice je krásný že si budeš moct projít nový mapy a novej svět, ale než se dostane MoP do hratelnýho stavu (aspoň jako Wotlk tu na starym core) - přece jenom je to práce od základu, tak uběhne dlouhá doba a ne každej na to bude mít trpělivost.

