Je to ono http://nemesisup.cz/files/public/scrn-4.jpg ?
Printable View
Je to ono http://nemesisup.cz/files/public/scrn-4.jpg ?
jj, to je ono. fuh, obrovska vdaka. brat sa isto tiez potesi, ze mu opat stoji dom :D ale to uplne napravo, co je cele drevene, netusime komu patri. to tam bolo postavene az po nas.
tak este raz, dakujem ti :)
Ty domy ještě nejsou vráceny, takhle jsem to našel v záloze a převedu to zítra. Je to takto - dům 1 a 2 jsou vaše a ta 3 je cizí ? http://nemesisup.cz/files/public/hovno-3.jpg
jj, 1, 2 je nase; 3 nie
Reska byla přes obě stavby nebo každá stavba měla vlastní? Zítra to tam hodím ze zálohy (včetně obsahů truhel to bude)
kazda stavba mala vlastnu. mali sme to podelene tak, aby nam nikto nezbural tu podzemnu chodbu a zaroven, aby sme sa zmestili do povoleneho poctu blokov. to si potom ale mozme uz vlastnorucne upravit, nech s tym nemas prilis vela roboty. staci to len nejak namatkovo hodit do resky, pochybujem, ze by to niekto nicil a my si to uz upravime podla seba.
Dám to tedy do jedné velké residence. Pak napiš moderátorovi, ať tu residenci na tebe přepíše. Dneska po 16 hodině by to mělo být
Ok, vdaka :usmev:
bol som sa kuknut do hry ale dom je stale zburany. treba pockat, kym sa zaloha nejak obnovi?