To je pristup :Nas to nezajima reste si to sami stejne jako okradani o nc.Pekne blba vymluva nehlede na to ze je to server pod vasi spravou takze tyto problemy by se meli resit.
Printable View
To je pristup :Nas to nezajima reste si to sami stejne jako okradani o nc.Pekne blba vymluva nehlede na to ze je to server pod vasi spravou takze tyto problemy by se meli resit.
keby mali riešiť každeho blbca tak 24 hodín cez deň by bolo veľmi rýchlo zaprataných iba takýmito vecami....
teoreticky by sa to dalo pri populacii < 100
navyse... nie sme tu od toho, aby sme riesili taketo prkotiny kazdy den (nic ine by sme nerobili)
To je zajimavé, ale to jak já píšu a další věci čas řešit máte. A taky je zajimavé že na jinech serverech to stíhájí řešit každý den a dávají zato bany a jetam více lidi jak tu na AN. A tím že hraji na AN tak vidím jaky je tam bordel. A klidně si davejte Dislike kolik chcete bo to vám moc práce nedá. A tema prosím uzavřít. :)
ano locknu to.
1. V pravidlech mate jakoukoliv "smelinu" s NC zakazanou. To ze to i presto delate za "zady" vedeni je uz vas problem, vy tim porusujete pravidla, proto pokud chcete abychom to resili tak budeme trestat obe strany. Jak vas, tak toho co vas"okradl". Takze doporucuji si poradne rozmyslet nez se do neceho podobneho pustite.
2. Opet v pravidlech je primo napsane ze kradeze,ninjovani a podobne veci nebudeme resit, protoze to zkratka neni v nasich silach. To uz bychom mohli resit i to ze nekdo nekomu rekne ze je hloupy. Od tohoto problemu mate tady na foru sekci "problemovi hraci" kde muzete ostatni hrace na podobna individua upozornit.