No v 57 sekunde by som zostal v miestnosti :lols:
Printable View
No v 57 sekunde by som zostal v miestnosti :lols:
Som rad ze sa video pači :)
paráda :D:lols::lols:
kto to pozerá aj v 2019 palec d̶o̶ ̶r̶i̶t̶i̶ hore :lols:
ja som pocul ze IO chysta comeback #92183183 :lols:
Tomu ver....
Hezký video :)
ešte, že som mal jednu z mnohých pauz ked sa IO spojilo s DOTA :usmev2: