O povinnostech GM teamu můžeš psát, až budeš pravidelně každý měsíc vyplácet jeho členy. Pokud vím, tak developeři řeší bugy ve svém volném čase, co děláš ty ve svém volném čase prospěšného pro server, že se odvážíš napsat tento sh!t ....
Printable View
je sice pekne ze si zalozil topic, no na to je ten dotaznik ktory sme vam dali vyplnit... tam si sa mohol postazovat :)
Naco vam je dotaznik?....mate forum/bugy a v prvom rade by ste sa mali zaoberat tym
Su tam uplne zakladne veci a kazdy sere na to...Vam ziadny dotaznik nepomoze.
http://forum.project-nemesis.cz/show...l-stabled-pet)
je to tam od 16.10.2012 a odvtedy nebol nikto schopny to opravit? Si myslite ze to bavi kazdeho hunta uz 2 mesiace kazdy den chytat a expit petov ktory aj tak zmiznu?
A nehovorte ze to je tak tazke opravit tych zasranych petov! uvedomte si ze pet je 80% huntera.
práce programátora je mezi 500-xx Kč na hodinu, jestli máš koule, tak Faelonovi nebo jinýmu Devovi pošli řekneme na Vánoce 5000Kč na jeho bankovní účet, jako zprávu pro příjemce vyplň, co přesně chceš opravit, řekněme, že by se pak mohl Dev dané opravě věnovat 10 hodin čistého času podle náročnosti, kdy ti pak jistě Dev sdělí, kolik každá z tvých zaslaných chtěných oprav může sebrat času a podle toho se pak rozhodneš ty, jakou opravu chceš prioritně nahodit, pokud jsi dostatečně majetný, tak si můžeš po vzájemné dohodě s projektem a daným Devem Deva pronajmout, kde veškerý čas bude za jemu zaslané peníze věnovat jen tobě :)
Ja mam niekomu posielat peniaze aby sa venoval vlastnemu serveru? Nemam na teba rovno prepisat byt?
Takze ak to dobre chapem pokial ma niekto peniaze tak sa da vsetko opravvit na pockanie?
Penazi mate dost z Donate tak sa nestazujte a robte nieco aj pre hracov a nie len pre seba!
Kua si myslis ze nas to bavi den co den chytat a expit petov lebo niekto sere na hunta?
Clovek si chyti Spirit Beasta a za hodinu mu zmizne(stabled)?....to si robite vazne srandu?
Myslim že by ses mohl trošku uklidnit.. co říkáš.. :) Tohle asi nebude uplně ideální ton. Ape chtěl nazačit že Developeři mají dost práce na všem možném.. A že to děláme zadarmo. A pokud vyžaduješ aby se ti někdo věnoval tak bud musíš bejt vstřícnej a napsat smysluplnej report s co nejvíce ověřenými informacemi a nebo si zaplatit developera co ti to udělá.
EDIT: Server není náš.. jsme pouze pověřeni od lidí na jiných funkcích se o něj společně starat. Vlastníka projektu asi všichni známe ;)
"Developeři mají dost práce na všem možném"...len nie na hre.
"A že to děláme zadarmo"...Nikto vas do toho nenutil....
Server není náš.. jsme pouze pověřeni od lidí na jiných funkcích se o něj společně starat.....Lenze tu sa asi nikto o nic nestara.
Najst GM in-game je ako hladat ihlu v kope sena....a ak nahodou raz za tyzden sa jedno objavi tak uplna ignoracia.
Toto je podla vas starat sa o server a hracov? Mali by ste byt vdacny hracom co tu hraju lebo oni drzia server.
A v prvom rade sa venovat zakladnym veciam...resilka,classy vseobecne....RS a Gunship je druhorade.(caka sa na to uz dost dlho tak tych par rokov hore-dole nikoho nezabije)
To je aspon moj nazor...
Prajem pekny den.
To je tak když si člověk myslí že GM musi být neustále ingame a developeři musí neustále opravovat . Hochu říká ti něco osobní život a osobní problémy ? Podle toho co píšeš tak WoW jenom žiješ. Tady každej dělá svojí práci zadarmo a s chutí ale když příde takovej blb jako si ty tak ta chuť ihned dojde.
Pokud máš takové koule že tady kritizuješ developery a vedení tak se přihlaš a pomoc jim s opravama bugu ne ? Kritizovat je to nejlehčí co dokáže úplně každej.