jdou zpomalovat, ale aktivuje se to az po stunu
Printable View
jdou zpomalovat, ale aktivuje se to az po stunu
30 min dozadu sem si zasel Raid s nasi R1 .. a Vsechno stale spomalovat jde
popravdě je super, že mágům funguje TTW, ale to zpomalování těch bossů, je fakt děs :D
v noci to resatrtnu,a uz o snad bude ok
tak po restartu bossové již nejdou zpomalovat, co je ale horší je to, že oozy na profovi pomocí abominačky taky nejdou.. věřte že na 25hc je to docela funny.. dále se bojim toho, že valkyry na LK také nepůjdou zpomalovit, tak pak dopíšu..
//edit: valkyry zpomalovat šly..
kay,zkusime mrknout jeste na ty oozy
wtf? :D