To bol len navrh... Prve sa ten set musi urobit, az potom mozme premyslat za aky rate bude :D
Printable View
To bol len navrh... Prve sa ten set musi urobit, az potom mozme premyslat za aky rate bude :D
yes ty brutal sety s wf statama by byly brutální doslova :D ale myslim že Nethiel řikala že to nejde udělat
Všetko ide keď sa chce, ver mi :) ... Keď to majú na jednom konkurenčnom CZ/SK servri, tak to musí ísť aj tu
Přesně to ma osk pravdu jde to udělat a podle mě to zase tak těžky není..
okej no tak jsem rád, že jsme se k něčemu dostali a očekávám, že to tak do týdne bude ve hře ^^
ok, takze chcete brutal sety upravene na wf staty (tzn v podstate budou dva wf sety s ruznymi skinny), za 2200 ratin ve 3v3/5v5. A tim se tu udrzi hraci?
Mozna je to tim ze mam radsi pve nez pvp, ale neprijde mi to jako prilis pravdepodobne, ze jen timhle by se neco zmenilo.
Nechápu proč se tady opět zase řeši jen PvP....aby jsi to mohl dostat stačí sem tam nějaký eventík =), jsou tady i hráči třeba co je PvP nebavi, a pokud jsem četl správě tak to tady uačolo kvůli 100% spectralovi....to ho zas budou mít jen hráči co celý den lítaj po BG neb arenkach =D, pokud si dobře pamatuju tak mounti za PvP byli zurušeni =D vlastně i za emblemy =)
Myslim si ze Faelonuv krok vyresit od zakladu do uplne funkcnosti kazdou class aby se zvedla uroven PvP co nejvice ke stavu ktery panoval na WOTLK Blizzu http://forum.project-nemesis.cz/show...1n%C3%AD-class je dulezitejsim a motivacnejsim krokem nez pridavat dalsi FUN modifikace na server. Osobne se coby PvE hrac tesim na vysledek jak bude PvP po dokonceni teto akce vypadat a jak to zamicha zabavnosti a vysledky aren.
No ja myslím, že kvôli tomu brutalu by sa pár hráčov vrátilo... Na AN už aktívne nehrám, ale kvôli tomu brutalu by som sa vrátil zahrať si arény a myslím, že nie som jediný...