U mě zatím nej :D
A Alt F4 mě také napadlo :D
Printable View
To už neni ono :D
Jsem si toho vědom, taky netoužim po tom, aby zrovna z mýho nápadu vzešlo jméno pro hl. město. :D Ale kdybych si měl ze všech těch příspěvků tady vybrat bylo by to "City of Fallen Tears" protože jsem to vymyslel já a líbí se mi to. :D Né samozřejmě by mělo vyhrát "Coshboy Town" ^^
Coshland :D
To nebude hlavní město bude to nové město co stojí třetí den :D
Tak nazev Third day asi nebude idealni, maximalne pro dnesek :D
Faster than God :D
no hlavne kdyby nebylo, tak je pulka serveru bezdomovcu :D
jinak co takhle smrt... jelikoz po jeho vytvoreni umrel server :D