3HG pro frakci? Jak dlouho že jsi nebyl online? U aliance zbyla jedna jediná aktivní guilda, akorát už jen SWK, který choděj akorát možná tak ICC 25 normal?
Jind:
Zásah do hry? Společné guildy a party zas tak velký nejsou. A nebo to možná velký zásah je. Ale není to právě přesně to, co server potřebuje? NĚCO změnit? No offense, ale myslím, že času na přemýšlení už teda moc není. Ono totiž nic jinýho nenapadá nikoho, jinak by tady ten návrh na těch 19ti stránkách už napsanej byl a možná by bejval byl i realizovanej. Zkus si přijít do hry, lognout k Alianci jako obyčenej hráč mezi 16-21 hodinou, kdy má být největší herní špička, a cokoliv si zajít. Zkus to vydržet pár dnů, týden. Jestli ti trpělivost vydrží i potom, tak bravo, tleskám. Na serveru je prostě NUDA a to je největší zabiják celýho projektu.
Obecně:
S ingame hlasováním souhlasím, i když ale ani to nebude nikdy objektivní. Ale současně musíte brát v potaz, že hlasovat můžou všichni, jak Aliance, tak Horda. Do hlasování se můžou zapojit i hráči, kteří tu dávno nehrají s cílem Anathemě akorát ještě víc ublížit. Také si myslím, že by se výsledky hlasování, pokud nějaké bude, měly rozdělit podle frakce. Horda (zatím) podporu toho, co zbylo u aliance, nepotřebuje, ale alíci si bez tohohle záblesku "naděje" už prostě nezahrají.

