Práve v knižkách to máš v jednom kuse že tam tie rasy furt spolu niečo riešia aj keď v hre sa môžu maximálne zabíjať :D Mňa skôr zaujíma, jak to bude vyzerať. Či to bude platiť len v grupách a v bg, alebo úplne všade. Či si frakcie budú rozumieť, môcť písať, atd...

