jak pozeram tak pozeram..vidim tam iba 269:2 a ziadne 270:0...takze neklam! :lols:
Printable View
jak pozeram tak pozeram..vidim tam iba 269:2 a ziadne 270:0...takze neklam! :lols:
Za prvé Nikoho som nedodgol :P ani len 1 arénu ..na 3k rate keď vidím že ide hrať team ktorý nás môže dať ale dá nám viac ako + 1 tak kľudne lognem a to všetci vedia :) proti žiadnemu shatteru na AN nemám respect ( okrem Emba, loli - tam mam taky zdrávi respect za hpala / war ale tí už nehrajú ) a tí čo hrajú teraz Shatter vedia ž aj ked mám o 500 ratu viac kludne lognem :) takže neviem čo tu riesime :P
[IMG]C:\Users\Admin\Desktop\wat.jpg[/IMG]
Ty si ma teda ťažko farmil, to teda :lols: asi myslíš tú 1 arénu v ktorej ste nás len tak tak dali aj keď war má dmg aký má + earth shield je skoro useless (thanks AN ) a potom ste to išli rozdýchavať keď ste ďalšiu nelogli :lol1:
Ako pozerám tvoje ego je ešte stále v oblakoch, wake up :) a nezabudni že ani ty, Veľký Kutas ( btw ten nick sa ti hodí, kto nevie o co go, ----> google.com tam má pár pekných obrázkov :D :lol: ) niesi neomylný a aj ty si ma dodgoval (pre osvieženie pamäti 3v3 s Immortalom, za priesta 2s ... ) no a samozrejme nemôžme zabudnúť lose proti priestovi čo to hrá prvý krát, nevie čo tie spelly robia, stláča čo svieti a kliká to aj zo spellbooku a low resil warovi do ktorého lietajú chaosbolty za 14 tisíc :lols: :lols:
http://nemesisup.cz/files/public/wow...213_174133.jpg
Ale nebudem si s tebou ničiť nervy, taký kid sa ešte nenarodil aby ma rozplačkal tým aké má krásne čísielka v aréna teamoch :D Tak si aj naďalej ragequituj po prehre logoutom, loguj arénky v noci proti kamarátom, fappuj s Trayom nad mojou AFK postavou, ja ťa budem mať tam, kde obvyle svôj KUTA-s vkladám :lols:
http://31.media.tumblr.com/tumblr_m3...4g0qo1_400.gif
Kuto prosímtě...jdi do prdele...
eeeeey vy jste dali za disco/arms holy/destro u dont sayyy broooo rly hard
btw taky tu mam neco pro fajnsmekry
http://nemesisup.cz/files/public/wow...313_135203.jpg
Tak teď bych rád viděl nějaké shrnutí toho co jste na těch 20 stránkách vyřešili...
podle mě to je zase jenom flame.