Haters gonna be hated..
Printable View
Haters gonna be hated..
Čo sa týka LK 25 HC
Stále pretrvávajú tieto bugy:
Valkyry nemajú ísť koreňovať ( + need fdb, idú už aj normálne slow?)
Chýba Defile hneď po FM roome
Btw, možno už niektoré guildy to ICC nudí :D , mohol by sa troška zdvihnúť challenge tým, žeby sa sfunkčnilo NPC na začiatku , ktoré vypína ICC BUFF :D
zelené oozy na 10hc jsou stále buglé, stále dávají dmg 2x rychle za sebou :)
Zkuste na PTR zitra dopoledne jestli to ty oozy(zelene) porad delaj
/EDIT:
Zhrnutie Bugov LK 25 HC
LK
Keď sa evadne pri castení Quake, tak je LK evadnutý a okraj spadnutý (tzn. pri opetovnom pulle pri prvej transition fázi raid nemá kam ujsť.
Defile - Má ísť hneď po FM roome (cca 5 sekund po FM roome)
Val'kyry -
Vizuálne sa nechargujú na hráčov
Nmajú ísť korenovat a zmrazit frost novou (Stun ísť majú, to je správne)
DR funguje urcite
DR fungujú, keďže mám 100 stunov tak viem :)
No tie valkyri by sa mohli opravit, aby sa nedali korenovat alebo stunovat, nech je to zase trosku vacsi challenge :) a to odobratie buffu na zaciatku by bola tiez parada, a napr. dat dake male odmeny za FR LK 25 HC bez buffu
len to by sa valkyry nesmeli obcas vizualne bugnut