A taky se stava zue oozy targetujou pety , coz znamena ze se oza bugne a nefunguje vubec
Printable View
A taky se stava zue oozy targetujou pety , coz znamena ze se oza bugne a nefunguje vubec
Lord Marrowgar má strašně malej hitbox melee dps musí až pod bosse jeho hitbox by měl bejt velkej jako ten červenej kruh pod ním a tím pádem jeho plameny vychází z pod bosse přitom by měly vycházet až z po za hitboxu což je ten červenej kruh... tady je video jak by to mělo jít: http://www.youtube.com/watch?v=zFTceGrZIVk
momentálně jsme 25ku a i zde dávají 2x dmg rychle po sobě
Po dalsim padu zkuste nerubar event pred sindragosou a hlaste problemy:)
krasne luxusni event...
kdybys delal neco normalniho a ne takove sracky.
projdeme event a stejne nas sindra portne do lights hammer
velke CG
Jn cumim,prijdeme pred sindru na 10n a portne nas to na zacatek aniz by to otevrelo port.A porad dokola,kdykoliv kdyz se pullne!Spustime event,projdeme event a stejne port.
Coz znamena ze se neda jit ani na LK.
Misto aby jsi opravil oozy u profa na HC (opravit tak ze nebudou zabijet cely raid,tzn do toho stavu nez jsi to v predposlednim updatu bobugoval) nebo nejdeboze ty kostky u Sindry tak misto toho jednim eventem poseres dva bosse,pricemz toho jednoho se ten event ani zdaleka netyka.
Jinak mimochodem nedavno se ti povedlo opravit bugnuty combat po Valine,tenhle event zase buguje combat.Takze prosim zkus prestat podkopavat svoji vlastni praci.
Dej tu sracku pryc prosim a priste netestuj nefungujici hovna na live serveru ve spicce diky!
vite co "pratele"? naserte si... clovek udela neco navic aby jenom neoddelaval veci a tohohle se docka? opravdu nakaslat zvysoka, hledejte si nekoho jineho kdo bude delat detaily du dat ingame restart
kolik z vas tu nahlasilo ze oozy se buguji vic po poslendim updatu? kolik z vas napsalo co je na tom posrane? co by bylo dobre udelat normlani formou? NIKDO
ale jakmile jedna vec trochu nejde a NENI TO opravene hned behem peti minut(i kdyz na tom delam) tak hned psat takovyhle debilni radoby "nasrany" posty?
mozna prave poroto jsem psal at hlasite problemy abych je vyresil co nejdrive ze? premyslej nez neco napises
uz me tenhle pristup zacina fakt srat
A cos čekal? A udržuj trošičku profesionální přístup a nenechávej se tak ovládat emocemi..
nahozena oprava problemu ze i po ukonceni eventu sindragosa portovala
edit:tak az za chvili
tiež ste dobrí kreténi..... odkedy je faelon admin, tak sa stav anathemy zlepšil o 200%... keby tu bol snajl, tak dodnes LK na HC mode ani nie je schopny vycastit shadow trapu.... ak boli problemy so serverom tak sa s tym robilo najskôr o dva týždne.... teraz som nevidel deň keď by bol nejaky problem a niečo by sa s tym nerobilo... pravidelne updaty, ktore sice niekedy majú svoje muchy, no furt sa s tym po reporte robí... ale nechapem prečo tu meliete fakt otrasne somariny a nemate ani najmenšej potuchy čo sa za funkčnymi vecami skrýva.... chcete mať všetko na 100% funkčné a presné, no ked sa dá nerubar event pred sindru tak meliete somariny, že načo.... vy vlastne ani neviete čo chcete.... vaši rodičia to musia s vami mať fakt ťažké.... síce ani nie... keď sa celý deň neviete odlepiť od tej vašimi slovami "zasranej nefunčknej anathemy", predstavujete sa verejnosti vašim herným nickom - tým pádom aj zabudli, že existujete ... tkýmto spôsobom prídeme o admina, ktorý sa o server fakt stará...
ty sa máš čo ozývať... ty - máš sekať dobrotu... dostal si unban na svoj 15874ty account na fore... ten, kto si má udržiavať nejaký odstup si práve ty... a napriek tomu tu vieš zabiť takúto výsostne do neba volajúcu hovadinu....
nepíšem to tu z dôvodu, že som "farebný", ale z dôvodu, že pre server robíte veľké hovno, dokážete len nadávať a neviete byť vďační napriek tomu, že nedokážete ani poriadne rozmýšľať čo tu tak pozerám - nie ešte byť schopní nejakej vlastnej opravy... hráte na serveri zadarmo... to, že si platíte vipko je len vaša vec a nie ste tým pádom oprávnení tu mlieť takéto somariny