Teraz som to po sebe dočítal...toľko hrubiek až sa hanbím.
Printable View
Teraz som to po sebe dočítal...toľko hrubiek až sa hanbím.
Chcel by som dodať, že ja osobne by som sa na vašom mieste nebránil ani odmien vo forme NC. 25-50NC za výhru, nie je to veľa, hráč si kúpi VIP portácie alebo si doplatí na niečo iné. Aj keby len tie VIP portácie, tak po mesiaci si ich kúpi zas, lebo mu budú chýbať. A ak ich chcete potrolliť, dajte odmenu 49 NC
Čo sa itemov týka, je to ťažká téma, ale goldy, emblémy, honor a arena pointy by som neodsudzoval. (AC samozrejmosťou)
Po pravde, headky za killy enemy hráčov by som vymenil za klasické TBC marky ako boli kedysi, dá sa s nimi viac pracovať. Samozrejme len ak je to reálne. Možnože by to malo vplyv na to, že hráči zase začnú rozmýšľať a hrať BGs správne, nie len farmiť hlavy do nemoty, nehľadiac na to že prehrávajú. Headky by som ja osobne...odmazal...dal možnosť premeniť ich na AC/staronové TBC marky. Nemajú iný vplyv na hru ako to, že z hráčov robia (ešte väčších) dementov bez mozgu mačkajúcich 4 spelly a W na pohyb dopredu k najbližšiemu enemy playerovi. Keby tu bolo tlačítko Attack move, tak by to bolo platnejšie ako súčasní hráči v BG.
Nemuzu si pomoct,ale nejdrive by mel zacit kazdy u sebe. Furt tu chcete neco vylepsovat dosazovat ,ale dyt tu je v PVP kolik 3x tymy aktivni v 2v2? ve 3v3 taky 2-3? Az se zmeni todle , myslim ze tu zabavy bude pozehnane. Protoze ,vzdicky je counter ktery muze nekoho v poklidu dat bez ohledu na gear. Dodgovani mame r1 lognul proti nam helffi, moorys , jedna dali nas 3x za sebou -60 ratu. A srali jsme na to hrali jsme dal dali jsme cca tak 15 aren proti sobe ) o tom to je a né super mam 2k nebo 2k2 uz nemusim hrat areny a jen flexovat v duel zone cyá :D a nebo v tom zoufalem pripade bezte si davat rating v 5v5 -_-
Jak se tak koukam jedna věc která by se ještě mohla zrealizovat je ruby santum :D slibováno je to už pěkně dlouho zatim z toho nic nebylo... a nechcu tady žadny blbosti o tom že je to v připravě... o tom sem slyšel před rokem :)
wozken a jak dlouho cekame na ruby sanctum ? :-)
hlavne, že to bolo už v šufliku a trebalo to len vytiahnuť - aspoň tak to bolo prezentované
ja jsem snajlovu "suplikovou verzi videl" a bylo to horsi nez drive bugly professor(uroven buglosti), ja mam v RS hotove minibosse a prvni fazi haliona, pote jsem to kvuli maturite odlozil a zatim jsem jeste nezacal, ponevadz ted resim tu transmogrifikaci ze?..
Professor je buglý furt - ať už to, že červená Oza nemizí (musí se dmgovat a velice to stěžuje fight - zelená běhá se, červená běhá se) a taky mezi druhou a třetí fází někdy nehodí tear gas (hlavní problém, když se spawne červenä a nejde spomalit - většinou se to rovnä wipe, protože bouchne)
předtím ozy chodili jen z poloviny, kde stál prof a ozy nemizely při tear gasu (červená bouhla a nic neudělala a se zelenou takový problém nebyl)