protože po kadžy bojuješ proti jiným valkýrám který maj asi jiny nastavení
Printable View
protože po kadžy bojuješ proti jiným valkýrám který maj asi jiny nastavení
Mám dotaz ohledně padání kinetic bomby u princů. Včera jsme šli icc10hc a některé šli v pohodě dmgem zvednout (padali přiměřenou rychlostí). Ale některé padali tak rychle, že se nedali ani targetnout natož do nich dát dmg. Pokud to tak má být, tak se omlouvám za nevědomost.
A ještě jednu věc ke kinetic bombám. Hodně jich padá za texturou, kde na ně nejde útočit/poslat peta a následně padnou a rozhodí celý raid.
cim dele je bomba ve vzduchu nevybuchla tim rychleji pada
na hazeni do textury se zkusim podivat
Este k Princom, Dark Nucleusy nejako velmi chaoticky davaju ten debuff co chrani pred shadow damageom. Obcas sa aj stane ze jeden alebo viac lucov proste zmizne, a to viem ze nucleus nezomrel, ani ho nikto neodtiahol/nepreagroval. (konkretne 25 normal)
Nucles dostanes ale jen kdyu se nebudes pohybovat a necim to natahnes .. hnedka jak padne cinetic bomba etc... tak te to odkopne a ztracis hned nucleusy ..
Chcel by som sa verejne podakovat GM co robil(i) na Princoch v ICC. Dark Nucleusy idu uz krasne a rovnako aj Kinetic bomby su super :)
este tu dotku u LK a Achievy do Glory of the Icecrown Raider na 10 a 25, konkretne Full House a ten u BQ, a budem spokojny xD
Icc 10 hc -> Professor Putricide -> zelená óza -> při nezdmgování dojeté ózy a sestoupení hráčů na focusovaném targetu .. dává dmg né jednou ale 2x hned po sobě tudíž pri naražení dá hračům skoro 90% hp down..
jen na 10hc nebo i jine mody ?
U profesora na HC se občas stává, že obě ozzy targetou jednoho hráče = zbytečný wipe raidu.