Původně odeslal
K4M1L
A ke změně vzhledu itemů. Kdyby se nedělali pro každého zvlášť, ale udělaly by se 2 wf sety navíc (jeden jako High warlord, druhej jako Brutal/Venge) a dal by se k vendorovi za cenu normálního WF jen s ratem 2350, tak by to nemuselo být na škodu. Přeci jen kupovat si všechny itemy za 2350 rat a kopici AP to chce hromadu přepočtů a udržet si takovej rat tak dlouho, to dá zabrat (dobře ne všem, ale většině). Není to nijak dlouhodobé řešení, ale jako oživení, proč ne. Ještě by se to dalo ozvláštnit tím, že by se udělala serie questů, která by "odemkla" vendora. Nemám tušení kolik to dá práce, ale myslím, že je to jednodušší než dělat itemy pro každého zvlášť (pokud je to vůbec proveditelné).