Původně odeslal
Abandonation
Ja nemám čas byť eventer, nemám na to náladu ani čas. Robota, sťahovanie + reálny život, ktorý mi je už hodne dlho prednejší ako nejaké wowko, keď som si čas našiel a skúsil niečo zrealizovať dopadlo to ako to dopadlo, v tomto obdivujem GMká, že to vydržia tak dlho. Po pravde, nejaký Nemesis (verejný) zraz si neviem ani predstaviť. Ľudia by tam prišli a akurát by si začali nadávať alebo ohovárať, ako GMko by som asi ani nemal odvahu tam prísť, pretože to čo je dnes za hernú komunitu to tu ešte nebolo. GM zraz, na ktorý sme sa sami pozvali (ako trápne a drzé vtierky) bol skvelý. Je to fajn kolektív ľudí, ktorí to majú v hlave v poriadku a som rád, že som niektorých (ktorých som do vtedy moc nemusel, že Kamil) spoznal aj osobne a keď už nič iné aspoň si s nimi vypil.