Vždy a vždycky budu proti Catalysmu ;-) Takže sám za sebe říkam " CATA NIKDY NEPODPOŘÍM" A jistě nejsem sám. Catalysm je jen další nudný datadisk co může něco nabídnout jen PvEčkařům. Někdo Cata chce někdo ne, tož znamená > Udělejte těm co chtějí, nový server kde si tu blbost můžou hrát, a těm co chtějí nechat wotlk, jen ho vybalancovat a opravit tak těm nechat Wotlk.

